Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

Служба у справах дітей

Щодня ми відчуваємо сильні емоції та переживання через війну. Діти лякаються вибухів, батьки бояться за їхнє та своє життя.

Щоб допомогти родинам справитися зі своїми страхами — ділимося підбіркою безкоштовних чат-ботів. Вони знадобляться всім, кому потрібна швидка психологічна допомога:    Elomia — чат-ботом вже користуються в Америці, Європі, Азії та на Близькому Сході. Наразі засновники проєкту зробили безкоштовну версію для допомоги українцям🩵💛 https://t.me/friend_first_aid_bot   В телеграм-боті ГІ "Марш жінок" можна цілодобово отримати психологічну підтримку. Також  організація надає гуманітарну допомогу, прихисток у Львові та Чернівцях і допомогає постраждалим від сексуального насильства. https://t.me/Marshzhinok_bot   Телеграм-бот Brave Together — тут можна поділитися своїми почуттями та емоціями, отримати пораду, чи просто поговорити. https://t.me/mnybravetogether_bot     Телеграм-бот “Друг. Перша допомога” — надає кризову психологічну допомогу, щоб опанувати себе після травматичної події та впоратися зі стресом. https://t.me/friend_first_aid_bot   Додаток BetterMe —  тут можна знайти поради щодо підтримки дітей під час війни. https://betterme.world/   Чат-боти і додатки доступні 24/7, що є дуже зручно. 

09:33:40 18.12.2023

 Бебі-бокс – це перший подарунок від держави новим громадянам і їхнім батькам. У ньому зібрані майже сто речей, необхідних для догляду за малюком: одяг, підгузки, матрац і ковдри, пелюшки, іграшки, засоби гігієни. Цьогоріч понад 30 тисяч батьків отри

У більшості випадків «пакунок малюка» видає заклад охорони здоров’я після народження дитини. Якщо ж дитина народжується за межами України чи на тимчасово окупованій території, – пакунок можна отримати пізніше. На це у батьків є 30 календарних днів від народження малюка. А якщо дитина народилася поза межами закладу охорони здоров’я – то і цілий рік. 

09:31:40 18.12.2023

Періоди темряви через можливі відключення електроенергії буде легше пережити, якщо підготуватися до них заздалегідь. Окрім речей першої необхідності — ліхтариків, батарейок, теплого одягу — варто подбати про те, як допомогти дітям здолати тривожність

Страх темряви — це, з одного боку, віковий страх у дітей, з іншого — один із наслідків тривалого стресу. У темряві ми втрачаємо відчуття кордонів, тіла та орієнтацію в просторі. Будьте обережні з доторками до дитини. Перше, що необхідно зробити, — дати відчуття простору: «Стіни тут, стеля ось там».

09:27:34 18.12.2023

Як отримати допомогу при народженні дитини?

41 280 грн – саме стільки може отримати кожна українська родина, в якої народилася дитина. Чверть цієї суми – 10 320 грн – виплачується одразу, решта –  щомісячно рівними частинами по 860 грн протягом наступних трьох років Щоби оформити цю допомогу, родина має 12 місяців із дня народження  малюка.

08:00:44 12.12.2023

«Великі права маленької дитини»

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» працівники служби у справах дітей Гірської міської військової адміністрації провели виховну годину «Великі права маленької дитини» у п’ятих класах Гірського ліцею.

16:36:11 11.12.2023

Значною проблемою під час реагування правоохоронців на випадки домашнього насильства є те, що дитина часто залишається поза увагою для правоохоронної системи, оскільки у більшості випадків поліція не фіксує цю обставину в протоколі. 

‼ Важливо пам’ятати, що якщо дитина стала свідком домашнього насильства – вона автоматично стає постраждалою. Необхідно наголошувати на письмовій фіксації цього факту, адже перенесений у дитинстві досвід домашнього насильства може впливати на майбутні стосунки дитини з оточуючими, її фізичне та психічне здоров’я. Крім того, це може ускладнити процес винесення судом обмежувального припису, зокрема, в обмеженні спілкування кривдника з постраждалою дитиною.   Нагадуємо також про Національну гарячу лінію для дітей та молоді від Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine, де дорослі можуть отримати консультації від  психологів, юристів та соціальних працівників щодо випадків порушення прав дитини.     Звертайтеся за номером 0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного) або 116 111 (з мобільного).    #16днівпротинасильства #діти #правадитини #захистдітей #гарячалінія #протидіянасильству #соціальнапідтримка #безнасильства

12:11:52 11.12.2023

«Патронат над дитиною: значення, сутність, пошук потенційних кандидатів»

В рамках проєкту «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни», що впроваджується Міжнародною благодійною організацією Партнерство «Кожній дитині» за підтримки UNICEF Ukraine на замовлення Міністерства соціальної політики України та Національної соціальної сервісної служби України, фахівці служби у справах дітей Гірської міської військової адміністрації взяли участь у вебінарі «Патронат над дитиною: значення, сутність, пошук потенційних кандидатів».

18:11:56 08.12.2023

Про діяльність служби у справах дітей

З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України служба у справах дітей Гірської міської військової адміністрації продовжила свою роботу відповідно до покладених на неї завдань. Всі працівники перемістилися на підконтрольну Україні територію, де в повному обсязі виконують свої посадові обов’язки. На сьогодні повністю відновлено діяльність відділу, як юридичної особи, виготовлено електронні ключі та забезпечено доступ до ЄІАС «Діти». Спеціалістами служби виявляються діти, які втратили батьків/опікунів, та надаються відповідні статуси.

16:59:56 08.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь