Дата: 17.08.2021 15:35

Начальником відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської ВЦА Віталієм Коваленко спільно з загальним відділом Гірської міської ВЦА 17 серпня проведено спільне засідання з питання щодо запровадження в роботу Гірської міської ВЦА електронної системи консультацій з громадськістю.

З цією метою підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Гірською міською ВЦА та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» щодо впровадження Єдиної  платформи місцевої електронної демократії «e-DEM» та Конструктора  сайтів та чат-ботів територіальних громад «ToolKit».

Відділом правового забезпечення та кадрової роботи Гірської ВЦА також розроблено проект розпорядження керівника Гірської міської ВЦА «Про затвердження Положення про електронні консультації та опитування в Гірській міській територоіальній громаді».

За результатами проведеного засідання було відпрацьовано механізм реалізації проекту Положення про електронні консультації та опитування та визначено першочергові технічні заходи для запровадження системи.

Про запровадження електронної системи буде повідомлено додатково.

Відділ правового забезпечення

та кадрової роботи Гірської міської ВЦА