Дата: від до Скинути

Вікі любить Землю 2021: Фотографів і аматорів запрошують до участі у фотоконкурсі пам’яток природи. На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну на міжнародному етапі змагання.

З 1 по 30 червня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи. 2021 року змагання організовується у 30 країнах.

14:05 28.05.2021

Україна отримала перші 117 тис. доз вакцини Comirnaty/Pfizer, придбані за кошти державного бюджету

В Україну доставлено 117 000 доз вакцини Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech. Це перша партія цієї вакцини, яку закуповують державним коштом через міжнародну агенцію Crown Agents. Усього до кінця цього тижня в країну доставлять 167 310 доз цього препарату.

10:37 27.05.2021

Покрокова інструкція вступникам з тимчасово окупованих територій - 2021

Якщо в тебе немає документа про повну загальну середню освіту (свідоцтво/атестат) державного зразка, але ти хочеш навчатися в ЗВО або ЗФПО на території України, скористайся наданими можливостями – вступай за спрощеною процедурою через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна».

10:16 26.05.2021

На нараді у Президента України досягнуто домовленості про забезпечення природним газом підприємств теплопостачання

21 травня 2021 року за ініціативи Асоціації міст України Президент України В.Зеленський провів нараду для обговорення проблемних питань забезпечення постачання природним газом підприємств комунальної теплоенергетики.

14:36 25.05.2021

«Велике будівництво»: поблизу Гірського відновлять три мости

На дорозі Р-66 КПП «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ триває капітальний ремонт мосту через річку Біленька на км 188+578 (в’їзд до Гірського), шляхопроводу через залізницю на км 192+862 (поблизу ст. Шипілово) та мосту на км 182+933 (біля монастирю «Призри на смирение»).

11:41 24.05.2021

Український схід починається на Луганщині, - у Старобільську відбувся обласний рок-фестиваль «Зі сходу до заходу»

22 травня у Старобільську відбувся обласний рок-фестиваль «Зі сходу до заходу», лайн-ап якого склали гурти «Stone road», «Ізобара-тор», «Реставратор», «Конец июля», «Parallel», «Two Bus», «Vерхня межа», «Принцип меньшего зла», усього 13 груп з Луганщини, Харківщини та Чернівецької області. Хедлайнерами стали «ТНМК» та «Жадан і Собаки».

09:58 24.05.2021

Асоціація Міст України: Через дії Уряду та «Нафтогазу» 120 міст, де проживають 5 млн людей, вже в травні залишаться без гарячої води, а восени – без опалення

Сьогодні, 20 травня 2021 року, Правління Асоціації міст України обговорило критичну ситуацію, що склалася у сфері комунальної теплоенергетики.

12:03 20.05.2021

Які революційні послуги тепер доступні українцям у Дії?

«Ми — перша країна в світі, де цифрові паспорти мають таку ж юридичну силу, як і паперові. Низка документів — в смартфоні, можливість зареєструвати новонароджену дитину — в смартфоні, можливість змінити місце реєстрації — в смартфоні. Усе в смартфоні. Загалом, запущено десятки онлайн-послуг. Портал і застосунок Дія, якими користуються сьогодні понад 10 мільйонів громадян України», — заявив Президент України Володимир Зеленський під час Diia Summit 2.0.

08:43 20.05.2021