«Покроковий план створення піклувальної ради закладів освіти»

Дата: 23.04.2024 21:33

23 квітня Швейцарсько-українським проєктом DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведено вебінар «Покроковий план створення піклувальної ради закладів освіти».

Фахівці відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації та центру професійного розвитку педагогічних працівників Гірської міської територіальної громади долучилися до участі у ньому.

Разом із експерткою проєкту DECIDE, Надією Балабуст, учасники ознайомилися з поняттям та функціями піклувальної ради. Обговорили також питання створення такого колегіального органу місцевими адміністраціями у своїх територіальних громадах та покрокове планування цього процесу.

Крім цього, під час вебінару громади-партнери проєкту DECIDE, які вже успішно створили та інтегрували піклувальні ради в систему управління освітою, поділилися своїм досвідом