Вітаємо переможців

Дата: 10.04.2024 08:34

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України протягом лютого-березня проводив Всеукраїнський родинний конкурс фотопрезентацій «Вишиванка – оберіг моєї родини».

Він проходив під гаслом: «Вишиванку вдягай – Україну прославляй!». До участі запрошувалися родинні команди учнівської молоді закладів загальної середньої та позашкільної освіти, студенти закладів вищої освіти та всі, хто шанує сімейні традиції.

Незважаючи на складні умови організації роботи закладів освіти Луганської області в дистанційному форматі, учнівська молодь Гірської міської територіальної громади долучилася до родинного конкурсу.

На підставі високого рівня патріотизму та якості виконання творчих робіт, грамотами були відзначені Величко Кароліна, учениця 8-го класу Золотівського ліцею №5, Токарєв Давид, учень Нижнєнського ліцею №36, Гордусенко Мілана, учениця Гірського ліцею, Трішин Данііл, учень Гірського ліцею та Бабича Романа, учень Золотівського ліцею №5.

Висловлюємо подяку учням та їх родинам, директорам закладів освіти, педагогам, керівникам гуртків та вчителям, які сприяли проведенню та долучилися до Всеукраїнського родинного конкурсу.