Вшановано героїзм персоналу ЧАЕС

Дата: 26.04.2024 14:03

З нагоди вшанування пам'яті про Чорнобильську трагедію у комунальному закладі «Гірська дитяча школа мистецтв Гірської міської територіальної громади» відбулися заходи з вшанування героїзму персоналу ЧАЕС, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Після хвилини мовчання викладач класу фортепіано Людмила Лєбєхова виконала для педагогічного колективу музичний твір Миколи Шейко «Миттєвість», який нагадав про швидкоплинність життя і навіяв філософські роздуми щодо збереження людства і планети в цілому. На уроці музичної літератури була анонсована опера «Чорнобильдорф», яка увійшла у шістку найкращих світових сучасних опер світу, в якій і хореографія, і сценографія «кричить» і попереджає людство: «Схаменіться! Зупиніться!».

Юні митці разом з викладачем Наталією Нікітенко засобами художньої виразності показали своє бачення і ставлення до техногенних катастроф.