Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області («ЦНСП»)

Чи не скасовується виплата, якщо я змінив місце проживання у застосунку Дія?

Якщо ви подали заяву на зміну фактичного місця проживання через застосунок Дія та при цьому отримували щомісячні виплати від держави для внутрішніх переселенців, то допомога надалі продовжуватиметься без додаткового звернення до органів соціального захисту населення.

16:19:08 10.05.2023

Ти як?

«Я не знаю, що мені робити», — коли чуємо таке, особливо від близьких, все завмирає всередині. Щире бажання допомогти інколи грає злий жарт: включаються власні емоції, роздавання порад чи навіть спроби протиснути «єдиний правильний варіант». Можна легко загнати співрозмовника у стан ще безпорадніший, ніж був.

20:30:54 03.05.2023

Запрацював Єдиний реєстр зниклих безвісти осіб

Відсьогодні дані про зниклих будуть вноситися в Єдиний реєстр зниклих безвісти. Реєстр розроблений Міністерством внутрішніх справ спільно з Уповноваженим зі зниклих безвісти й іншими відомствами.

08:47:20 03.05.2023

Якщо повернувся додому (до раніше покинутого місця проживання), чи повинен я змінювати місце перебування в Дії?

Якщо ви повернулися додому (раніше покинутого постійного місця проживання), то потрібно подати заяву на скасування довідки ВПО через застосунок Дія або звернувшись до органу соцзахисту населення.

11:51:57 01.05.2023

Уряд змінив Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, розширивши коло осіб, що мають право на безкоштовне перенавчання

Внутрішньо переміщені особи та громадяни, звільнені з полону, можуть отримати в центрах зайнятості ваучери на навчання.

12:27:54 26.04.2023

Соціальний супровід сімей та осіб, які опинились в складних життєвих обставинах

Сьогодні заступником начальника Гірської міської військової адміністрації Інною Деміденко проведено нараду з працівниками комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» щодо соціального супроводу сімей та осіб, які опинились в складних життєвих обставинах.

19:40:04 25.04.2023

Мінсоцполітики збільшує прозорість та доступність інформації в соціальній сфері: створено дашборд надавачів соціальних послуг

Дашборд допоможе знайти та візуалізувати інформацію з Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг Єдиної інформаційної системи соціальної сфери. Застосовуючи фільтри, користувачі можуть переглядати основну інформацію про надавачів послуг, які працюють в Україні.

17:57:51 25.04.2023

Платформа Соціальних Змін продовжує проводити ряд онлайн-подій для спільноти надавачів соціальних послуг

24 квітня Платформа соціальних змін і ГО «Агенція сталого розвитку міста» провели онлайн вебінар «Розвиток ринку надання соціальних послуг в Україні». Лекторкою була Ганна Слозанська, доктор педагогічних наук, професор Тернопільського Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

20:15:12 24.04.2023