Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області («ЦНСП»)

Інклюзивний підхід в роботі

Сьогодні, 28 лютого, БО «Центр Джерело»  та ГС «Українська  мережа за права дитини» за підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine проводили вебінар «Інклюзивний підхід в роботі Дитячих точок СПІЛЬНО». До участі долучилися працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади.

17:11:23 28.02.2023

Чи існує дитинство під час війни?

Вчора, 27 лютого, працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади долучились до обговорення «Чи існує дитинство під час війни? Досвід психосоціальної підтримки».

09:04:55 28.02.2023

Супервізія – дієвий інструмент для професійного зросту фахівців із соціальної роботи

Вчора, 21 лютого, фахівці комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади долучились до групової супервізії для спеціалістів, які працюють з внутрішньо переміщеними особами. Захід відбувся в онлайн-форматі.

13:42:01 22.02.2023

Соціальні працівники Гірської громади підвищують свій професійний рівень

Днями працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади пройшли триденний освітній курс для соціальних працівників «Бути поруч».

11:56:59 22.02.2023

Евакуація та організація прихистків: український досвід 2014-2022 років

17 лютого працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади долучились до онлайн-заходу «Евакуація та організація прихистків: український досвід 2014-2022 років».

20:38:13 17.02.2023

Право дитини на сім’ю. Патронат як форма допомоги

Патронат над дитиною – це професійна комплексна соціальна послуга з тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин та/або у період прийняття рішення щодо подальшої долі дитини (усиновлення, влаштування до прийомної сім’ї, ДБСТ, під опіку тощо).

19:30:19 17.02.2023

Соціальна робота із сім’ями

Вчора, 14 лютого, працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади долучилися до тренінгу «Кейс-менеджмент – стала технологія соціальної роботи в кризових умовах».

11:29:33 15.02.2023