Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області («ЦНСП»)

Мінсоцполітики інформує. Затверджено механізм швидкого надання житлових субсидій

13 червня Уряд ухвалив постанову, яка дає можливість в рамках експериментального проєкту максимально спростити процедуру звернення громадян за житловою субсидією і забезпечити швидке прийняття рішення щодо її надання.

17:36:28 15.06.2023

Новий освітній серіал на Дія.Освіта допоможе людям елегантного віку увірватися у світ діджиталу!

Серіал «Базові цифрові навички для людей елегантного віку» на платформі Дія.Освіта допоможе подолати цифровий розрив, а також використовувати можливості смартфона та інтернету на повну силу.

16:34:15 15.06.2023

Допомога після поранення

Щоб допомогти військовослужбовцям розібратися із процедурами, пов'язаними із лікуванням після отримання травми, поранення чи захворювання, уже більше місяця працює сайт "Турбота".

15:28:31 15.06.2023

Що потрібно знати переміщеним українцям, які стикнулися з правовими проблемами: інфографіка

В межах проєкту «Посилення спроможності юридичних клінік із забезпечення доступу до правосуддя в умовах воєнного стану» за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх», Асоціація юридичних клінік України - АЮКУ розробила серію інформаційних матеріалів, які допоможуть переміщеним українцям вирішувати основні проблеми правового характеру.

15:36:43 14.06.2023

Як не слід боротися зі стресом?

Чому одних проблеми поглинають разом із мріями, а інших роблять сильнішими? Психологічна стійкість грає в цьому величезну роль, а ми з вами саме намагаємось навчитись розвивати її.

12:19:04 08.06.2023

Ти як?

Знову день тривожних новин. Але спробуємо зупинити тривогу, що ходить по колу в голові і не приносить жодної користі. «Дістанемо» її із себе, роздивимося та покладемо поряд.

13:59:43 07.06.2023