Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області («ЦНСП»)

Право дитини на сім’ю. Патронат як форма допомоги

Патронат над дитиною – це професійна комплексна соціальна послуга з тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин та/або у період прийняття рішення щодо подальшої долі дитини (усиновлення, влаштування до прийомної сім’ї, ДБСТ, під опіку тощо).

19:30:19 17.02.2023

Соціальна робота із сім’ями

Вчора, 14 лютого, працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади долучилися до тренінгу «Кейс-менеджмент – стала технологія соціальної роботи в кризових умовах».

11:29:33 15.02.2023

КІБЕРЗЛОЧИННІСТЬ: ЯК ІДЕНТИФІКУВАТИ ТА ЯК ДІЯТИ

Інтернет – це надзвичайний ресурс для всіх поколінь. Проте ми маємо користуватися ним з обережністю. Адже «кіберхижаки» можуть орієнтуватися на найбільш вразливих серед нас – людей похилого віку, зокрема на крадіжку в них грошей і цінної особистої інформації. Кіберзлочинність – це загальна назва кримінальної діяльності, яку використовують на інтернет-просторах, часто з намірами заробити грошей або дістати особисту інформацію.

18:18:22 06.01.2023