Підвищення кваліфікації для працівників соціальної сфери Луганщини

Дата: 18.11.2023 07:43

Працівники КЗ «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади з 13 по 17 листопада пройшли п’ятиденні курси підвищення кваліфікації для фахівців із соціальної роботи та інших працівників системи соціального захисту Луганської області.

Навчання проводив навчально-науковий інститут публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Мета навчання – поглиблення знань, формування та розвиток відповідних професійних навичок надавачів соціальних послуг. Соціальні працівники отримали нові знання щодо організації надання соціальних послуг, нормативно-правового забезпечення здійснення соціальної роботи в умовах війни, сучасного підходу до соціальної роботи в громадах, міждисциплінарного підходу у впровадженні інтегрованих соціальних послуг на рівні громади, забезпечення соціального супроводу для військовослужбовців і членів їх сімей.

Організатором курсів  є Луганський обласний центр соціальних служб.

За результатами навчання його учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації навчально-наукового інституту публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».