Участь у вебінарі "Раннє виявлення сімей, які потребують підтримки"

Дата: 03.04.2024 09:55

2 і 3 квітня 2024 року працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади відвідали вебінар для надавачів соціальних послуг з теми раннього виявлення сімей, які потребують підтримки.

Під час вебінару консультантка в методі системно-сімейної терапії, сертифікована тренерка програм для батьків Оксана Холявка ознайомила присутніх з особливостями вразливості сімей в Україні та способами раннього виявлення сімей, які потребують підтримки.

Учасники обговорили міжвідомчу взаємодію під час роботи із сім’ями, способи напрацювання методів міжвідомчої взаємодії. Було акцентовано увагу на актуальності цього питання під час військового стану в Україні.

Захід був реалізований у межах проєкту «Право на сім’ю», що реалізується МБО БФ «СОС Дитячі містечка Україна» за підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).