Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області («ЦНСП»)

Ти як? Дякувати — це не тільки про ввічливість. Вправа “Щоденник подяки”

Коли здається, що радіти нічому, що світ навколо втратив кольори, заведіть «Щоденник подяки». Проста вправа підсвітить хоч і найдрібніші, але світлі моменти життя, допоможе зберегти сили, подарує відчуття спокою.

18:59:48 24.07.2023

11 липня Уряд ухвалив постанову, яка вносить зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО. Держава фокусується на допомозі людям, які перебувають у складних життєвих обставинах, і уточнює параметри її надання.

15:31:40 12.07.2023

Виплати на проживання

10:55:30 12.07.2023

Ти як?

#ТиЯк Якщо людина дезорієнтована, не може назвати своє ім’я чи місце перебування, погрожує нашкодити собі чи іншим, плаче або кричить — це можуть буть ознаки сильного стресу. Щоб зарадити у такій ситуації, насамперед переконайтеся, що вам і співрозмовнику нічого не загрожує. Зберігайте спокій, представтесь і скажіть, що бажаєте допомогти.

19:27:31 11.07.2023

Важлива інформація про потенційних шахраїв в Інтернеті

Все частіше з'являються звістки про шахраїв, які активно рекламують та розповсюджують інформацію щодо отримання фінансової допомоги від держави через мережу Інтернет. Зверніть увагу, що такі шахраї, як правило, намагаються отримати ваші особисті дані, зокрема контактну інформацію та реквізити вашої банківської картки. Не надавайте ніякої особистої інформації таким підозрілим джерелам.

19:27:20 11.07.2023

Ти як?

Піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку.

09:07:48 10.07.2023