Центр надання адміністративних послуг

В Інтернеті з’явилося багато інформації, що з першого січня всім громадянам будуть міняти паспорти. На яких підставах здійснюється обмін паспорта громадянина України у вигляді книжечки на ID-картку?

Не майте довіри фейкам!  Користуйтесь лише інформацією з офіційних джерел!  Обмін паспорта здійснюється у разі:  зміни інформації, внесеної до паспорта (крім додаткової змінної інформації);  отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків (РНОКПП) або повідомлення про відмову від прийняття зазначеного номера (за бажанням);  виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;  закінчення строку дії паспорта;  непридатності паспорта для подальшого використання (паспорт чи фотокартка має пошкодження (або відсутня його чи її частина), що не дають змогу візуально ідентифікувати особу, прочитати прізвище, власне ім’я, по батькові, дату та місце народження, ким виданий паспорт, підпис посадової особи та дату видачі, пошкодження перфорованої серії та номера, що не дають змогу встановити реквізити паспорта, виправлення (зокрема, внесення змін до персональних даних особи, найменувань органу, штампа, печатки, пошкодження, які блокують можливість зчитування, а також внесення змін до інформації безконтактного електронного носія);  якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нових фотокарток;  наявності в особи паспорта зразка 1994 року (за бажанням).

14:19:39 27.11.2023

Дублікати свідоцтв та витягів із ДРАЦС замовляйте онлайн

Громадяни мають можливість отримати дублікати документів, у тому числі – свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян. І все це можна замовити усього за кілька кліків, не виходячи з дому.

12:37:38 25.09.2023

«Декларування місця проживання»

Сьогодні працівники відділу «Центр надання адміністративних послуг» Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн-навчанні «Декларування місця проживання».

16:12:52 15.09.2023

Отримати паспорт та номер платника податків можна одночасно: як і де це зробити

Під час оформлення паспорта громадянина України вперше підлітки можуть оформити і номер платника податків в Державній міграційній службі. Для цього не потрібно звертатися до Державної податкової служби. Послуга передбачає оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків. Але лише за умови, що дитина має зареєстроване місце проживання. Ця послуга є безкоштовною.

14:36:52 08.09.2023

Сьогодні працівники відділу «Центр надання адміністративних послуг» Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн-навчанні «Надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Проблемні питання та шляхи їх вирішення».

11:32:03 31.08.2023

Хто може бути свідком при проведенні процедури встановлення особи

Українці, які виїхали з тимчасово окупованих територій і мають необхідність вперше оформити паспорт громадянина України або відновити втрачений, повинні пройти процедуру ідентифікації. Вона може проводитися із залученням свідків у режимі відеоконференцзв’язку.

08:10:10 27.07.2023