Реєстрація місця проживання: виклики та рішення в умовах воєнного стану

Сьогодні працівники відділу «Центр надання адміністративних послуг» Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн-консультації «Реєстрація місця проживання: виклики та рішення в умовах воєнного стану».

18:02:09 22.06.2023

Картка єВідновлення: де відкрити та як отримати виплату від держави

Щоб отримати кошти на ремонт домівки, що постраждала від російської агресії, потрібно повідомити про пошкоджене майно, подати заяву про виплату в застосунку Дія та відкрити спеціальну картку єВідновлення. Саме на цю картку ви отримаєте кошти на товари й послуги для ремонту.

13:05:09 19.06.2023

Як оформити дитині закордонний паспорт, якщо свідоцтво про народження іноземне?

Після початку повномасштабної війни в Україні мільйони наших громадян були змушені покинути рідні домівки та виїхати за кордон. Серед них було чимало вагітних жінок, які народили діток уже в інших країнах. Тож наразі у них виникає чимало запитань щодо документів для малят

09:30:00 09.06.2023

В Дії з'явилася нова послуга - обмін та відновлення посвідчення водія

Сьогодні, 23 травня, послуга обміну і відновлення посвідчення водія стала доступною в Дії. Із запуском цієї послуги Україна стала першою країною в Європі, де можна відмовитись від фізичного бланку посвідчення водія, а виготовити лише цифровий документ.

16:26:27 23.05.2023

Що робити, якщо паспортний документ втрачено за кордоном

Процедура звернення до уповноважених органів внаслідок викрадення паспорта є однаковою в більшості країн. Як і в Україні, за кордоном необхідно відразу звернутись до найближчого відділення поліції для складання заяви про втрату паспортного документа.

14:54:37 12.05.2023

Обговорені питання функціонування старостинських округів Гірської громади після деокупації

Сьогодні заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко провела нараду з питань функціонування старостинських округів Гірської міської територіальної громади після деокупації. До участі долучилися посадовці установи, відповідальні за цей напрям роботи, та працівники відділу «Центр надання адміністративних послуг».

12:34:25 13.04.2023

МВС інформує як онлайн перевірити стан готовності документів

Подали заяву на оформлення ID-картки чи паспорта для виїзду за кордон? Пам’ятайте: ви завжди можете перевірити стан готовності своїх документів. Як? Просто скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС – "Перевірка стану оформлення документів" (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html)).

10:24:12 12.04.2023