Як можна актуалізувати облікові дані військовозобовʼязаних?

Дата: 20.05.2024 13:15

Із 18 травня усі військовозобовʼязані віком 18-60 років повинні протягом 60 днів – до 16 липня включно – оновити свої персональні дані: прізвище, ім’я, по батькові, номер мобільного телефона, ідентифікаційний код, фактичне місце проживання та e-mail (за наявності).

Оновити дані можна будь-яким із наступних зручних для вас способів.

Онлайн – через застосунок Резерв+ у декілька кліків без черг. Він доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market.

Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це швидкий спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних. У застосунку Резерв+ також зʼявиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе.

Офлайн – особисто – оновити дані можна у Територіальних центрах комплектування. Тоді окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.

Також оновити дані можна у Центрі надання адміністративних послуг. Для цього необхідно мати з собою:

- паспорт громадянина України;

- реєстраційний номер облікової картки платника податків;

- актуальний номер телефону;

- адреса електронної пошти (за наявності).

Після внесення даних адміністратором, заявник перевіряє інформацію і отримує Витяг з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів про результат актуалізації даних.

Звертайтеся до відділу ЦНАП Гірської міської військової адміністрації при гуманітарних штабах за адресами:

- Дніпропетровська обл., с. Богданівка, вул. Шевченка, 32Г, телефони для консультацій +38063460853, +380951904327, +380999403269.

- Черкаська обл., м. Корсунь-Шевченківський, вул. Героїв Майдану, 9, телефон для консультацій +380999625618.

- Полтавська область, м. Полтава, вул. Миколи Дмітрієва, 7.

При виникненні інших, окрім оновлення даних питань, необхідно звертатися до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.