Центр надання адміністративних послуг

Обговорені питання функціонування старостинських округів Гірської громади після деокупації

Сьогодні заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко провела нараду з питань функціонування старостинських округів Гірської міської територіальної громади після деокупації. До участі долучилися посадовці установи, відповідальні за цей напрям роботи, та працівники відділу «Центр надання адміністративних послуг».

12:34:25 13.04.2023

МВС інформує як онлайн перевірити стан готовності документів

Подали заяву на оформлення ID-картки чи паспорта для виїзду за кордон? Пам’ятайте: ви завжди можете перевірити стан готовності своїх документів. Як? Просто скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС – "Перевірка стану оформлення документів" (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html)).

10:24:12 12.04.2023

Сценарії роботи і розвитку ЦНАП в умовах воєнного і повоєнного стану

Сьогодні у Гірській міській військово-цивільній адміністрації відбулася нарада з питань роботи і розвитку ЦНАП в умовах воєнного і повоєнного стану. Проходила вона під головуванням заступника керівника з соціальних питань Інни Деміденко та за участі працівників відділу «Центр надання адміністративних послуг» установи.

21:31:17 11.04.2023

«Паспортний сервіс» відкриває свої двері для українців у Берліні

За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців із початку повномасштабної війни в Україні на території Німеччини опинилися понад 1 мільйон вимушено переміщених українців, які потребують вирішення чимало питань з паспортними документами.

14:04:42 31.03.2023

Що таке PIN- та PUK-коди до ID-картки?

Паспорт громадянина України у формі ID-картки є документом, який посвідчує особу та підтверджує громадянство на території України. Його основною перевагою є високий рівень захисту. Завдяки імплантованому електронному безконтактному носію (чіпу), який містить персональні та біометричні дані власника ID-картки, її на сьогодні неможливо підробити чи скопіювати.

09:16:06 30.03.2023

ПРО ЛАМІНАЦІЮ ДОКУМЕНТІВ

Через бажання зберегти важливі документи в ідеальному стані, запобігти їх намоканню, вигорянню чи пошкодженню, люди часто їх ламінують.

07:45:14 29.03.2023