Сценарії роботи і розвитку ЦНАП в умовах воєнного і повоєнного стану

Сьогодні у Гірській міській військово-цивільній адміністрації відбулася нарада з питань роботи і розвитку ЦНАП в умовах воєнного і повоєнного стану. Проходила вона під головуванням заступника керівника з соціальних питань Інни Деміденко та за участі працівників відділу «Центр надання адміністративних послуг» установи.

21:31:17 11.04.2023

«Паспортний сервіс» відкриває свої двері для українців у Берліні

За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців із початку повномасштабної війни в Україні на території Німеччини опинилися понад 1 мільйон вимушено переміщених українців, які потребують вирішення чимало питань з паспортними документами.

14:04:42 31.03.2023

Що таке PIN- та PUK-коди до ID-картки?

Паспорт громадянина України у формі ID-картки є документом, який посвідчує особу та підтверджує громадянство на території України. Його основною перевагою є високий рівень захисту. Завдяки імплантованому електронному безконтактному носію (чіпу), який містить персональні та біометричні дані власника ID-картки, її на сьогодні неможливо підробити чи скопіювати.

09:16:06 30.03.2023

ПРО ЛАМІНАЦІЮ ДОКУМЕНТІВ

Через бажання зберегти важливі документи в ідеальному стані, запобігти їх намоканню, вигорянню чи пошкодженню, люди часто їх ламінують.

07:45:14 29.03.2023

Де і як за кордоном можна обміняти українське посвідчення водія на нове

Українці, які перебувають у Польщі, Словаччині, Чехії або Туреччині, можуть обміняти свої водійські посвідчення. Обмін актуальний, якщо відбулась зміна анкетних даних водія, сплив термін дії посвідчення або документ був серйозно пошкоджений. У такому разі необхідно звернутися до відокремлених підрозділів ДП «Документ».

10:08:27 17.03.2023

Що таке довідка з Єдиного державного демографічного реєстру (ЄДДР) і як її отримати?

Довідка з ЄДДР містить всю інформацію, яка внесена до безконтакного електронного носія ІD-картки, в тому числі відомості про зареєстроване місце проживання особи або інформацію про відсутність таких даних.

08:00:23 16.03.2023

В Україні понад 10 місяців діє експериментальний проєкт щодо одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта для виїзду за кордон

Вже понад 200 тисяч українців скористалися цією послугою, яка значно спрощує можливість отримання паспортних документів.

08:16:37 15.03.2023