Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

Центр надання адміністративних послуг

Чи може батько отримати закордонний паспорт дитини, якщо документи на оформлення подавала мати?

Так! Це можливо, якщо під час подання заяви-анкети на оформлення закордонного паспорта дитині (у віці до 12 років) один з батьків визначить другого з батьків чи опікунів, піклувальників, повнолітніх сина чи дочку, рідних (повнорідних та неповнорідних) сестру, брата, бабу чи діда, який буде отримувати виготовлений закордонний паспорт. Крім того, виготовлений паспорт для виїзду за кордон, оформлений на ім’я особи, яка не досягла 12-річного віку, може бути виданий особі, уповноваженій на це законним представником на підставі довіреності, засвідченої в установленому порядку. Паспорт для виїзду за кордон, оформлений особі у віці від 12 до 16 років, може бути виданий особі, уповноваженій на це законним представником на підставі довіреності, засвідченої в установленому порядку, за умови присутності особи, на ім’я якої оформлено паспорт для виїзду за кордон, оскільки під час видачі необхідно пройти процедуру верифікації.

11:02:51 04.03.2024

Який термін дії кваліфікованого електронного підпису, що міститься на електронному носії паспорта громадянина України у вигляді ID-картки?

Відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги», строк дії сертифікату ключа для користувача, сформованого центром сертифікації ключів (ЦСК), не повинен перевищувати строк дії сертифікату ключа, сформованого для ЦСК.  Термін дії сертифікату для користувача ID – до 2-х років.  Завчасно, до закінчення терміну сертифіката Ви можете отримати новий сертифікат відкритого ключа, а саме: незадовго до завершення терміну дії особистих ключів КЕП (наприклад через рік і 11місяців після дати випуску КЕП), громадянин в режимі онлайн, на сайті АЦСК зможе згенерувати на свою ID-картку наступний ключ, підписавши заявку ще діючим КЕП (при наявності зчитувача).  Якщо термін дії ключа скінчиться, за наступним КЕП потрібно звернутися до ДМС, АЦСК МВС. Сертифікат діє протягом наступного періоду і так далі до тих пір, поки Ви будете користуватися послугами АЦСК МВС. ID дозволяє здійснити дозапис ключової інформації для функціонування КЕП 10 разів, тобто на весь період дії ID-картки.

12:35:56 24.01.2024

Чи безпечно використовувати кваліфікований електронний підпис на ID-картці?

ID-картка містить захищений носій інформації у якому забезпечено шифрування та криптографічний захист, а саме:  генерація та зберігання в захищеній енергонезалежній області пам’яті безконтактного електронного носія ключових даних (далі – особистий ключ), які використовуються для накладення КЕП, і ключових даних, які використовуються для протоколу узгодження ключів шифрування (далі – шифрування);  можливість зберігання в захищеній енергонезалежній області пам’яті безконтактного електронного носія не менше десяти записів ключових даних (особистий ключ + шифрування);  захист від несанкціонованого доступу до функцій криптографічних перетворень (виклик таких функцій здійснюється після введення ПІН2);  неможливість безпосереднього ознайомлення із значенням параметрів особистих ключів та їх копіювання. Коди доступу до КЕП в ID (ПІН2) знає виключно громадянин!  В інформаційній системі надавача послуг КЕП в ID створена комплексна система захисту інформації.

13:34:21 09.01.2024

Яким чином можна продовжити посвідку на тимчасове проживання в Україні?

У разі закінчення строку дії посвідки на тимчасове проживання документи для її обміну можуть бути подані не пізніше ніж протягом останнього дня строку її дії.  Якщо до закінчення строку дії посвідки лишилося менш як 15 робочих днів, подання документів для її обміну здійснюється лише до територіального органу чи підрозділу ДМС. При цьому територіальним органом чи підрозділом ДМС здійснюється в установленому законодавством порядку продовження строку тимчасового проживання іноземця або особи без громадянства на період, необхідний для розгляду такої заяви.  Посвідка на тимчасове проживання, що підлягає обміну, після приймання документів повертається особі та здається нею під час отримання нової посвідки.  Одночасно слід звернути увагу на те, що посвідки на тимчасове чи постійне проживання, крім тих, які оформлені громадянам Російської Федерації, строк дії яких закінчився або які підлягають обміну відповідно до законодавства після 24 лютого 2022 р., підтверджують законні підстави для тимчасового чи постійного проживання в Україні та право на в’їзд в Україну на період воєнного стану та протягом 30 календарних днів з дня його припинення чи скасування.  Іноземці або особи без громадянства, крім громадян Російської Федерації, зобов’язані в установленому законодавством порядку подати документи для обміну таких посвідок на тимчасове чи постійне проживання протягом 30 календарних днів з дня припинення або скасування воєнного стану.

10:27:10 04.01.2024

У який термін можна оформити та отримати закордонний паспорт громадянина України?

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон видається:  не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його отримання; не пізніше ніж через сім робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його термінового отримання; у строк до трьох робочих днів - у зв’язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов’язаною з нагальною потребою в лікуванні від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном; у строк до 10 робочих днів - у разі виїзду на постійне проживання за кордон усиновленої іноземцями дитини - громадянина України.

15:50:02 02.01.2024

З якого віку особа подає заяву для оформлення закордонного паспорта громадянина України особисто?

Заява для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон подається особисто, якщо особа досягла 16–річного віку. Заява для оформлення такого паспорта особі, яка не досягла 16–річного віку, подається одним з батьків чи усиновлювачів, опікунів, піклувальників або інших законних представників особисто або законним представником і згода іншого з батьків чи опікунів не потрібна.

12:47:18 29.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь