Центр надання адміністративних послуг

Батько може отримати закордонний паспорт дитини, якщо документи на оформлення подавала мати

Але під час подання заяви на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон дитині (у віці до 12 років) один з батьків має вказати іншого (матір/батька, опікунів, піклувальників, повнолітніх сина чи дочку, сестру, брата, діда, бабу), який буде отримувати готовий документ.

08:28:10 17.02.2023

До уваги громадян!

В лютому 2023 року в системі оформлення біометричних паспортних документів відбулося оновлення програмного забезпечення. Відповідно у разі різної транслітерації у паспорті для виїзду за кордон та ID-картці дійсним визнається останній оформлений документ.

09:07:08 16.02.2023

Порядок державної реєстрації шлюбу проводиться відповідно до положень статей Сімейного кодексу України

Водночас, постановою Кабінету Міністрів України від 07 березня 2022 № 213  передбачено, що державна реєстрація шлюбу, якщо один із наречених є, зокрема, військовослужбовцем, може засвідчуватися актом про укладення шлюбу, який складається безпосереднім командиром (керівником) військовослужбовця та скріплюється гербовою печаткою відповідного органу (військового формування).

12:04:06 14.02.2023

Цифровізуємо послуги для вимушених переселенців. Скасувати статус ВПО можна і на порталі Дія

Сервіс вже працює у застосунку, тепер скасування статуса внутрішньо переміщеної особи доступне і з компʼютера. Додали послугу на портал Дія, щоб люди, які не мають смартфона, також могли скористатися онлайн-сервісом без черг та паперів.

08:22:49 02.02.2023