Земельні відносини

В Україні аграріям компенсуватимуть 80% вартості розмінування сільгоспземель

Кабмін оновив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для компенсацій витрат за гуманітарне розмінування земель сільськогосподарського призначення. Про це повідомили в Мінекономіки.

11:41:38 27.05.2024

«Стратегічні рішення зі сталого розвитку громади»

Сьогодні в секції «Економічний розвиток, стратегії та інвестиції» супермаркету рішень Асоціації малих міст України відбувся черговий курс лекцій «Стратегічні рішення зі сталого розвитку громади».

19:13:01 23.05.2024

Чи є зараз обов'язковою умовою для розірвання та укладення договорів оренди Акти приймання-передачі земельної ділянки?

Акт приймання-передачі об’єкта оренди був однією з невід’ємних частин договору оренди землі до 05.04.2015 року. Але умова щодо його наявності була скасована Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)»

10:32:04 20.05.2024

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Відносини, що виникають у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (далі – державна реєстрація прав), урегульовані Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі – Закон).

13:16:06 13.05.2024

Обговорені можливості Державного аграрного реєстру

13 травня заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Іриною Бєліцькою проведено нараду з працівниками відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій установи.

12:28:41 13.05.2024

Що означає невитребувані паї?

Отже, ухвалений 10.07.2018 Закон №2498 набрав чинності 01.01.2019 та змінив підхід до питань реалізації таких прав на земельний пай, додавши нововведення до профільного для цієї теми Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)” (за текстом – Закон №899 або профільний закон) від 05.06.2003 № 899.

13:00:24 10.05.2024

В Україні затвердили форму бізнес-плану для аграріїв

В Україні затвердили форму типового бізнес-плану для створення і функціонування особистого селянського господарства. Про це йдеться у наказі Мінагрополітики «Про затвердження форми типового бізнес-плану створення та функціонування фермерського господарства (особистого селянського господарства)» від 02.04.2024 р. № 1049.

12:55:44 10.05.2024