Земельні відносини

Порядок державної реєстрації припинення права оренди землі

Зараз вже всі знають, що право оренди землі підлягає обов’язковій державній реєстрації в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, оскільки це право, як і інші речові права, виникає тільки з моменту його державної реєстрації.

10:45:40 03.06.2024

В Україні презентували Земельний банк: аграрії отримують доступ до сотень тисяч га

Фонд державного майна України презентував проєкт «Земельний банк», мета якого полягає в ефективному використанні державних сільськогосподарських земель, а також підтримці аграріїв у воєнний час. Про це повідомили у ФДМУ.

10:42:44 03.06.2024

В Україні оренду землі хочуть прив’язати до нормативної грошової оцінки

До Верховної Ради внесли проєкт закону №11287 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо уточнення деяких положень, пов’язаних з визначенням розміру орендної плати за землю». Про це повідомляє AgroPolit.com.

10:40:33 03.06.2024

Спеціалісти Гірської міської військової адміністрації отримали відповіді на актуальні запитання у сфері земельних відносин

Сьогодні спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації  долучилися до онлайн-вебінару у форматі запитання/відповіді у сфері земельних відносин.

15:55:35 28.05.2024

Оформлення незатребуваних паїв продовжили до 2028 року

Верховна Рада України ухвалила загалом законопроєкт №11150 щодо захисту інтересів власників земельних часток (паїв), а також застосування адміністративної процедури у сфері земельних відносин. Про це повідомили в Міністерстві агрополітики України.

11:52:20 27.05.2024

Рашисти знищили 30% агропотенціалу України

Внаслідок повномасштабної війни рф проти України знищено близько 30% аграрного потенціалу нашої країни. Про це повідомив, державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Канцурак

11:45:44 27.05.2024

В Україні стартувала реєстрація речових прав на меліоративні мережі

В Україні розпочалася державна реєстрація речових прав на меліоративні мережі і першими цією можливістю скористалися Тур’є-Реметівська сільська рада та організація «Вода життя». Про це повідомили в Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

11:42:06 27.05.2024