Земельні відносини

«ЗЕЛЕНА ТРАНСФОРМАЦІЯ: RÉUNION»

Спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації взяли участь у high-level міжнародному Форумі «ЗЕЛЕНА ТРАНСФОРМАЦІЯ: RÉUNION».

15:38:47 19.01.2024

Особливості «земель запасу»

Достатньо часто ми зустрічаємось з поняттям «землі запасу», про те на наш погляд варто детально розкрити його зміст, аби наші підписникита читачі могли чітко розуміти, про що йде мова коли вживається таке словосполучення.

11:48:45 19.01.2024

Зміна меж земельної ділянки

Межа земельної ділянки - це сукупність ліній, що утворюють замкнений контур і розмежовують земельні ділянки.

11:45:08 19.01.2024

Індексація нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру повідомила про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік. Так, за інформацією Державної служби статистики України, індекс споживчих цін за 2023 рік становить 105,1%. Отже, значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік становить 1,051. Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель (пункт 289.2 ПКУ). Про це зазначається у листі Держгеокадастру від 12.01.2024 р. № 6-28-0.222-600/2-24.

13:42:51 18.01.2024

На розмінованих землях України вже можна виростити 1 млн т зерна – міністр економіки

В Україні за 2023 рік вдалося розмінувати площу сільськогосподарських земель, на яких можна виростити 1 млн т зерна. Про це заявила перший віце-прем’єр-міністр — міністр економіки України Юлія Свириденко.

17:31:50 16.01.2024

Виділення безкоштовної землі захисникам: Раді порекомендували прийняти закон

Аграрний комітет запропонував Верховній Раді в першому читанні прийняти проєкт закону №10027, який передбачає виділення земельних ділянок учасникам бойових дій та членам сімей загиблих захисників України. Про це повідомив народний депутат України, секретар комітету з питань аграрної та земельної політики Іван Чайківський.

15:57:33 12.01.2024

Експерти розповіли, чи зможе бізнес скупити землю в Україні після підвищення ліміту до 10 тис га

За словами експертів, незважаючи на підвищення ліміту володіння землі до 10 тис в Україні, бізнес не зможе викупити усю землю з двох основних причин. Про це повідомляє Економічна правда.

15:55:16 12.01.2024

Сьогодні спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації  взяли участь у вебінарі «Роль партнерства: як створити довготривалий проєкт взаємодії бізнесу, громади і спільноти».

17:00:55 11.01.2024