Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

Служба у справах дітей

Як підтримати дитину у стресовій ситуації

Перше, що радять психологи, заспокоїтися самим і прийняти, що загалом діти зі стресовими ситуаціями справляються краще за дорослих. Їм достатньо отримати можливість гратися, спілкуватися, відчувати турботу і вже соціальні процеси починають налагоджуватися. 

10:17:46 30.10.2023

Україну сколихнула хвиля самогубств серед підлітків. Зазвичай на такі вчинки дітей спонукає явище «романтизації суїциду» та стан афекту, коли душевний біль видається настільки глибоким, що його неможливо зупинити інакше. 

За таких умов дорослі часто починають активно перевіряти соціальні мережі своїх дітей. Проте, це слід робити з урахуванням їхньої особистої приватності, підписуючись на їхні сторінки публічно, щоб не порушувати їхні довіру та особистий простір. 

10:20:49 23.10.2023

Що таке патронат? Кому потрібна ця послуга? Хто може стати патронатним вихователем?

Щороку в українських судах задовольняють близько 8000 справ про позбавлення батьківських прав. Тобто тисячі дітей в Україні щороку потребують тимчасового та подальшого сімейного влаштування. 

10:15:30 23.10.2023

Як підтримати дитину у стресовій ситуації

Коли дитина відчуває стрес, найбільше вона потребує підтримки від своїх батьків. Що робити в таких ситуаціях, розповіли у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Першої леді Олени Зеленської.

12:19:07 16.10.2023

Діти сьогодні дуже рано стають активними користувачами та користувачками соціальних мереж, і часто обізнані про онлайн світ краще за своїх батьків  

Водночас інтернет може містити багато загроз для дитини, однією з яких є цькування.  Онлайн-булінг або ж кібербулінг не варто недооцінювати, це не дрібниці. Він має серйозні наслідки, як і цькування в реальному житті.

11:27:18 05.10.2023

Як на нас впливають травми дитинства

Усі ми впродовж життя стикаємось з різними важкими й неприємними ситуаціями. Вони можуть негативно вплинути на сприйняття реальності та спричинити зміни у психіці людини. Саме так формується травма. Особливо важко такі події сприймаються у дитинстві, адже дітки ще не вміють регулювати свої стани та самостійно справлятися зі стресом. 

11:02:10 05.10.2023

Як отримати статусу дитини,  яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №268 від 05.04.2017 (зі змінами)

Перелік документів для отримання статусу, відповідно до вказаної постанови, які подаються до служби у справах дітей за фактичним місцем проживання:

10:05:22 27.09.2023

ДИТИНА-СИРОТА / ДИТИНА, ПОЗБАВЛЕНА БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ — В ЧОМУ РІЗНИЦЯ? 

Часто у дописах стосовно центрів підтримки дітей та сімей згадуються дві категорії дітей: сиріт і таких, що позбавлені батьківського піклування.  Ці статуси здаються схожими, але насправді між ними є суттєві відмінності. Зараз розповімо, у чому між ними різниця!

10:00:27 27.09.2023

Як діяти, якщо на тимчасово окупованій території зникла дитина 

Про факт зникнення дитини необхідно відразу повідомити Національну поліцію України будь-яким доступним для заявника способом, роз’яснюють у Міністерстві внутрішніх справ.    ▪️Під час звернення заявник має надати всю наявну інформацію, що може допомогти в пошуку, а саме:    • Дані про дитину: повне ім’я дитини, її дату народження (вік), обставини та місце зникнення, коло спілкування (у тому числі у соціальних мережах).    • Зовнішні ознаки: зріст, тілобудова (вага), колір волосся, очей, одяг.    • За можливості надати фотографію дитини й іншу ідентифікаційну інформацію.    Після надання всієї необхідної інформації заявник повинен зберігати постійний зв’язок із поліцією, дотримуватись інструкцій слідчих та ювенальних поліцейських.    Своєю чергою у МВС радять не публікувати багато інформації онлайн. Це може нашкодити безпеці дитини, яка розшукується на територіях, що перебувають під тимчасовою окупацією.

09:59:36 27.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь