Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

Служба у справах дітей

Важливість реформи деінституціалізації інтернатів полягає у створенні умов, за яких потреба в інтернатах чи дитячих будинках зникне. Натомість, перевага буде надаватися сімейним формам виховання та розвитку соціальних послуг у громадах, що діятимуть

Однією з альтернатив дитячим притулкам та інтернатам є патронатна сім’я. Хоча для України це явище нове, в європейських країнах та Сполучених Штатах завдяки такій формі влаштування дітей практично не існує дитячих будинків. 

10:01:44 17.11.2023

«Суїцидальна та девіантна поведінка. Психіатричний аспект. Ознаки та інструменти взаємодії»

13 листопада працівники служби у справах дітей Гірської міської військової адміністрації долучилися до вебінару «Суїцидальна та девіантна поведінка. Психіатричний аспект. Ознаки та інструменти взаємодії».

11:07:44 14.11.2023

Часті запитання про патронатну сім'ю.

1. Що таке патронатне виховання? Це послуга, яка є альтернативою інтернатним закладам, у які влаштовують дітей після вилучення з сімʼї. Патронатні батьки здійснюють тимчасовий догляд за дитиною на базі своєї родини.

10:49:11 30.10.2023

Із 30 жовтня розпочалися канікули у багатоьох школярів.  Подбайте про безпеку дітей під час осінніх канікул 

Для цього: - не залишайте дітей без нагляду, будьте уважними до них та їхньої поведінки; - знайте, де і з ким перебувають ваші діти, чим вони займаються; - якщо малечу доводиться залишити вдома саму – проведіть інструктаж з техніки безпеки та залиште номери, за якими можна звертатися по допомогу; - відпускаючи дитину на прогулянку, нагадуйте їй Правила дорожнього руху; - закріпіть на одязі своїх дітей світловідбивальні елементи — це зробить їх помітними для водіїв у темряві або в умовах обмеженої видимості; - не залишайте гострі, ріжучі предмети й сірники у легкодоступному для дітей місці; - наголошуйте, що категорично забороняється ходити біля водойм без нагляду дорослих; - розкажіть своїй дитині, що незнайомці можуть бути небезпечними. Дотримуйтесь важливих правил і бережіть себе.

10:46:14 30.10.2023

УВАГА, БАТЬКИ! Психологи проєкту «Синергія дитинства задля дитинства», який Жіночий консорціум України реалізує за підтримки БІСЕ (Франція), підготували для вас низку порад про те, як підтримувати дітей і підлітків у складних ситуаціях і як запобігти

ЯК УБЕРЕГТИ ДИТИНУ ЧИ ПІДЛІТКА ВІД ФАТАЛЬНИХ ВЧИНКІВ   - Ставтеся до дитини як до рівної собі  особи. Дитина – це  особистість, поважайте її, навіть у моменти конфліктів та непорозумінь. - Кажіть дитині, що ви її любите. - Відверто говоріть із дитиною. Зокрема про смерть, про життя, про самогубства тощо. - Дивіться з дитиною фільми, обговорюйте їх. Грайте з дитиною. - Дозволяйте приводити друзів. Цікавтеся її життям. - Вірте словам дитини. Зокрема, коли говорить: не хочу жити, краще померти… - Обіймайте дитину. Зокрема, коли вона «їжачок» і, здається, неможливо підступитися. - Якщо дитина не хоче говорити, розкажіть про можливі інші варіанти підтримки і про те, що ви завжди підтримаєте.

10:43:19 30.10.2023

Щойно ви дозволите дитині користуватися телефоном, ноутбуком, планшетом чи комп’ютером, важливо почати розмову про основні правила Інтернет-безпеки, адже дорослим на власному прикладі слід демонструвати дитині важливість кібергігієни

Однією з ключових тем роботи командою ГО Stop_sexтинг є інформування про базові правила використання онлайн-простору та спілкування у соціальних мережах і месенджерах. 

10:24:53 30.10.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь