Обговорені аспекти міжмуніципального співробітництва у сфері освіти

14 лютого спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації долучилися до вебінару, на якому розглянули аспекти міжмуніципального співробітництва у сфері освіти.

13:44:37 14.02.2024

Інна Деміденко: Незважаючи на військовий стан та тимчасову окупацію Гірської громади, питання надання якісної освіти – одне із найголовніших

08 лютого заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко провела чергову робочу нараду із освітянами Гірської міської територіальної громади.

16:36:38 08.02.2024

Навчально-методичний посібник «Як ти? Уроки з психології для школярів (10–14 років)» створили в межах національної антибулінгової програми «Дружній простір». Він містить уроки, що спрямовані на профілактику булінгу й підвищення поінформованості учнів про власний психологічний стан. Посібник можуть використовувати педагоги й фахівці, які працюють з учнями 5–8 класів.

10:31:21 05.02.2024

«Співробітництво територіальних громад»

Сьогодні освітяни Гірської міської територіальної громади долучилися до вебінару Швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Співробітництво територіальних громад».

20:41:59 01.02.2024

Підготовка да Національного мультипредметного тесту обговорена на нараді

01 лютого під головуванням заступника начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інни Деміденко відбулася нарада щодо деяких питань проведення Національного мультипредметного тесту (НМТ) у 2024 році.

17:16:32 01.02.2024

Зустріч з одним із найкращих учителів світу Артуром Пройдаковим

31 січня 2024 освітяни Гірської міської територіальної громади  зустрілися із найкращим учителем України 2021 року, фіналістом престижної світової премії за версією премії Global Teacher Prize (ТОП-10 найкращих вчителів світу), учителем української мови та літератури Артуром Пройдаковим.

14:38:12 31.01.2024

Щодо актуальних питань забезпечення якості освітнього процесу в закладах освіти Гірської громади

Під головуванням заступника начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інни Деміденко відбулася нарада щодо актуальних питань забезпечення якості освітнього процесу в закладах освіти громади.

11:32:24 17.01.2024