Сертифікація педагогічних працівників

Сертифікація педагогічних працівників – своєрідний ключ до професійного становлення та самореалізації, мотивації підкорювати нові педагогічні вершини.

17:30:26 04.01.2024

«Новорічні привітання ЗСУ»

Учні Золотівського ліцею №5 долучилися до обласної акції «Новорічні привітання ЗСУ». Діти підготували листівки, листи, малюнки, новорічні сувеніри-обереги, зібрали смаколики, засоби гігієни для наших захисників.

18:35:34 01.01.2024

Понад мільйон українських дошкільнят та мільйон школярів перебувають за кордоном

Для формування державної освітньої політики, сприяння поверненню українських сімей, які зараз вимушено перебувають за кордоном, в Україну, та розв’язання їхніх проблем, необхідно володіти достовірними статистичними даними.

19:01:11 26.12.2023

Вітаємо переможців Всеукраїнської акції віртуального музею зоології «Моя улюблена тварина»

У вересні-жовтні 2023 року учні закладів освіти Гірської громади готували власні матеріали для участі у Всеукраїнській акції віртуального музею зоології «Моя улюблена тварина».

14:50:32 26.12.2023

З Різдвом Христовим!

Гірський ліцей Гірської міської територіальної громади щиро вітає всіх з прийдешніми святами і запрошує завітати до віртуальної різдвяно-новорічної майстерні учнів.

15:31:39 25.12.2023

Проведено робочу нараду з питань організації закінчення І семестру 2023-2024 навчального року

Заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено робочу нараду з питань організації закінчення І семестру 2023-2024 навчального року.

12:00:01 25.12.2023

Посібник “Як говорити про російсько-українську війну в школі”

Про факти і фейки російсько-української війни, чому виникають війни та як організувати хвилину мовчання, щоб не перетворити її на формальність, — знайдете в посібнику від МОН “Як говорити про російсько-українську війну в школі”.

09:36:40 25.12.2023