Зустріч з одним із найкращих учителів світу Артуром Пройдаковим

31 січня 2024 освітяни Гірської міської територіальної громади  зустрілися із найкращим учителем України 2021 року, фіналістом престижної світової премії за версією премії Global Teacher Prize (ТОП-10 найкращих вчителів світу), учителем української мови та літератури Артуром Пройдаковим.

14:38:12 31.01.2024

Щодо актуальних питань забезпечення якості освітнього процесу в закладах освіти Гірської громади

Під головуванням заступника начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інни Деміденко відбулася нарада щодо актуальних питань забезпечення якості освітнього процесу в закладах освіти громади.

11:32:24 17.01.2024

Сертифікація педагогічних працівників

Сертифікація педагогічних працівників – своєрідний ключ до професійного становлення та самореалізації, мотивації підкорювати нові педагогічні вершини.

17:30:26 04.01.2024

«Новорічні привітання ЗСУ»

Учні Золотівського ліцею №5 долучилися до обласної акції «Новорічні привітання ЗСУ». Діти підготували листівки, листи, малюнки, новорічні сувеніри-обереги, зібрали смаколики, засоби гігієни для наших захисників.

18:35:34 01.01.2024

Понад мільйон українських дошкільнят та мільйон школярів перебувають за кордоном

Для формування державної освітньої політики, сприяння поверненню українських сімей, які зараз вимушено перебувають за кордоном, в Україну, та розв’язання їхніх проблем, необхідно володіти достовірними статистичними даними.

19:01:11 26.12.2023

Вітаємо переможців Всеукраїнської акції віртуального музею зоології «Моя улюблена тварина»

У вересні-жовтні 2023 року учні закладів освіти Гірської громади готували власні матеріали для участі у Всеукраїнській акції віртуального музею зоології «Моя улюблена тварина».

14:50:32 26.12.2023