Освіта

Фото без описуТ.в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту - Козаченко Вікторія Леонідівна

Головний спеціаліст з питань культури - Іскра Оксана Михайлівна

Головний спеціаліст з питань здорового способу життя, спорту та розвитку молодіжної політики - Семенов Юрій Юрійович

Завідувач сектору бухгалтерського обліку - Сімонова Марина Валеріївна

Спеціаліст І категорії-бухгалтер - Доленко Альона Анатоліївна

Контактний номер телефону: +38 067 348 2040

Електронна пошта: osvita_kyltyra_molod_sport_girske@girska-gromada.gov.ua

Накази з основної діяльності начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту (2023)

Накази з основної діяльності начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту (2022)

Накази з основної діяльності начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту (2021)

Накази з адміністративно-господарських питань начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту

Вакансії та положення про добір кандидатів на посаду

Освітянські ресурси

Заклади освіти

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

«Інноваційні технології в дошкільній освіті»

Вчора директор комунального закладу «Гірський заклад дошкільної освіти "Калинка"» Гірської міської територіальної громади Світлана Марченко взяла участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні технології в дошкільній освіті».

11:08:15 17.05.2024

Вітаємо з відзнакою

Всеукраїнська дитяча спілка «Дитячий екологічний парламент» спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (НЕНЦ) протягом січня-травня 2024 року проводили кампанію на тему: «Історія моєї школи».

09:27:48 17.05.2024

Відбулася нарада з керівниками закладів освіти та культури громади

16 травня під головуванням заступника начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інни Деміденко відбулася нарада з керівниками закладів освіти та культури громади.

16:02:34 16.05.2024

Заклади освіти Гірської міської територіальної громади отримали подяку від Малої академії наук України

Золотівський ліцей №16 та Нижнєнський ліцей №36 відзначено за підготовку і проведення заходів з популяризації математики у межах наукового пікніка з нагоди міжнародного дня числа Пі у 2024 році.

12:05:08 15.05.2024

Управління Державної служби якості освіти у Луганській області звертає увагу учасників освітнього процесу на особливості семестрового та річного оцінювання учнів/учениць в умовах воєнного стану

Нагадуємо, що колективам закладів загальної середньої освіти необхідно вжити всіх можливих заходів для здійснення семестрового і річного оцінювання здобувачів освіти.

15:13:04 14.05.2024

Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!»

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проведено Всеукраїнський конкурс есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!». Його метою було залучення уваги молодого покоління до важливих питань національної свідомості та громадянської активності.

15:40:47 13.05.2024

Для педагогів, учнів і їхніх батьків запустили Wiki довідковий сайт “Права в освіті”

Якщо вам потрібно швидко знайти законодавче або   нормативно-правове рішення для врегулювання того чи іншого освітнього питання, вміло та юридично грамотно захистити власні права або ж ви просто хочете стати більш обізнаними про права учасників освітнього процесу та правові засади діяльності освіти – тоді вам на допомогу Wiki довідковий сайт “Права в освіті” , створений офісом освітнього омбудсмена.

09:54:35 13.05.2024