«Нешевченківські вірші», або чим небезпечні фейкові цитати Тараса Шевченка

На початку березня українці традиційно відзначають шевченківські дні, згадуючи творчість Кобзаря. Ми також пропонуємо згадати великого поета та фейкові вірші, які йому приписують й поширюють у соціальних мережах уже не один рік.

16:02:39 29.02.2024

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково–дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Двоє юних науковців Золотівського ліцею №5 Гірської міської територіальної громади результативно завершили участь у обласному етапі Конкурсу.

10:24:03 29.02.2024

Закінчився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у Луганській області

Сьогодні Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти проводив нараду з приводу закінчення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. До участі були запрошені освітяни Гірської міської територіальної громади.

18:14:24 28.02.2024

Спротив триває

Сьогодні в Україні відзначають 10 років початку супротиву окупації Криму та початку війни, яку розгорнула росія проти України.

15:59:04 26.02.2024

24 лютого 2022 року – найтяжчий день в історії незалежної України. 24 лютого 2024 року – друга річниця початку повномасштабного вторгнення росії на територію України

Напередодні 730 дня від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у всіх закладх освіти і культури Гірської міської територіальної громади проведені відповідні тематичні виховні години, уроки пам’яті та уроки-реквієми.

13:28:53 24.02.2024

Проведено освітянську нараду

«Аналіз курсової підготовки педагогічних працівників у 2023/2024 навчальному році свідчить про її ефективність», – так розпочала освітянську організаційну нараду заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко.

12:07:16 23.02.2024