Проєкт «Велике будівництво» надав роботу для 300 мешканців Луганщини

«Велике будівництво» створює нові робочі місця для мешканців Луганщини. Національна програма забезпечує роботу та гідну зарплату. Фірми-підрядники створюють нові робочі місця та залучають до цього місцеве населення, всього працевлаштовані 300 мешканців Луганської області.

15:36 28.04.2021

Загальнонаціональний карантин продовжено до 30 червня та надано рекомендації щодо святкування травневих свят і Великодня

На засіданні Кабінету Міністрів України 21 квітня було затверджено постанову щодо продовження дії надзвичайної ситуації та загальнонаціонального карантину через коронавірус на території України.

11:25 27.04.2021

Президент підписав закон щодо звільнення учнів загальноосвітніх закладів від проходження ДПА у 2021 році

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19)» (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)» № 1378-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 13 квітня поточного року.

09:50 27.04.2021

Звернення керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з нагоди 35-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні – 26 квітня – минає рівно 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу. Вона стала найбільшою катастрофою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Її відлуння відчувається і зараз… а значить ми маємо завжди пам’ятати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за наше мирне майбуття і спокій.

08:00 26.04.2021