Звернення керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з нагоди 35-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2021 08:00

Сьогодні – 26 квітня – минає рівно 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу. Вона стала найбільшою катастрофою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Її відлуння відчувається і зараз… а значить ми маємо завжди пам’ятати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за наше мирне майбуття і спокій.

Давайте низько схилимо голову перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклонимося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом – зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав.

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Ми глибоко вдячні Вам за подвиг, під час якого Ви віддали своє здоров’я, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише Українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки. Бажаю Вам щастя, довгого життя без проблем і хвороб, миру, благополуччя і добробуту. А пам'ять про тих, хто назавжди залишився у далекому 1986, нехай нестихаючим болем відлунює в наших серцях.

Вічна вдячність живим і світла пам'ять загиблим!

Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим!

керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО