ВПО отримали гуманітарну домпомогу

Дата: 05.08.2022 23:00

Як вже зазначалося, 05 серпня у Полтаві було офіційно відкрито гуманітарний штаб Гірської міської військово-цивільної адміністрації. І вже цього ж дня вимушено переміщені особи не лише з Гірської громади, але й ще деяких громад Луганської області, отримали гуманітарну допомогу. Крім того, протягом робочого дня члени штабу надавали деяким громадянам консультації з різних питань, що належать до компетенції ВЦА та вносили їх до Реєстру громади.

Тож, доводимо до відома всіх: відтепер ВПО Гірської громади, а також з Луганської області, які наразі мешкають у Полтавській області можуть звертатися з різних питань до нашого гуманітарного штабу.

Штаб працює за адресою: м. Полтава, вул. Алмазна, 6/11 за графіком з 10 до 13 години щодня, окрім вихідних та святкових днів.

Контактний телефон – +38 099 978 5622.Фото без опису