Вакцинація від COVID-19 на Луганщині продовжується

Так, 08 червня до Луганської області надійшла чергова партія вакцини від COVID-19 AstraZeneca. Всього було отримано 8000 доз. Всі, хто вакцинувався перший раз цією вакциною в березні, незабаром пройдуть повторну вакцинацію. Місце та час процедури буде повідомлено за контактним номером, який вони залишили під час щеплення.

16:00 08.06.2021

На Луганщині пройшов регіональний круглий стіл: «Інфраструктура та обладнання шкільних їдалень за стандартами HACCP»

08 червня у Сєвєродонецький загальноосвітній школі №8 пройшов регіональний круглий стіл: «Інфраструктура та обладнання шкільних їдалень за стандартами HACCP». Захід відбувався за участю заступника голови Луганської облдержадміністрації Катерини Безгинської, представників райдержадміністрації, територіальних громад та громадських організацій. Від Гірської територіальної громади до участі у круглому столі долучилися заступник керівника Гірської міської ВЦА з соціальних питань Інна Деміденко та посадовці відділу освіти, культури, молоді та спорту.

15:52 08.06.2021

Луганщина першою розпочала комплексне навчання фахівців щодо запобігання і протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі

Сьогодні було розпочато чотириденне онлайн-навчання фахівців Луганської області за спеціальною короткостроковою програмою: «Державна статистична звітність щодо питань у сфері запобігання і протидії насильству».

12:22 08.06.2021

Увага! Оновлено реквізити рахунків Головного управління Пенсійного Фонду України в Луганській області

У зв’язку з реорганізацією територіальних органів Пенсійного фонду України в Луганській області, з 01 червня 2021 року вступають в дію оновлені платіжні реквізити:

10:18 08.06.2021

БФ "Карітас Донецьк" у м. Дніпро провело свято для малечі Золотого

04 червня для дітей з міста Золоте співробітниками Карітас Донецьк у м. Дніпро було проведено свято. Веселі розваги, ігри та подарунки чекали на малечу в цей день та залишили по собі найприємніші враження.

16:21 04.06.2021

При Офісі Президента запрацював постійний офіс Конгресу місцевих і регіональних влад – Тимошенко

Для більш ефективного вирішення проблем регіонів при Офісі Президента 3 червня розпочав роботу постійно діючий офіс Конгресу місцевих і регіональних влад, куди представники регіонів можуть звертатися з будь-якими проблемними питаннями або просто прийти «на каву».

11:19 04.06.2021

Мінрегіон: Верховна Рада ухвалила зміни до Закону «Про засади державної регіональної політики»

Верховна Рада України 247 голосами підтримала у першому читанні проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про засади державної регіональної політики», що впроваджують трирівневу систему стратегічного планування: держава – регіон – громада. Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов подякував народним депутатам за підтримку урядової ініціативи.

15:15 02.06.2021