Відповідальність за несплату комунальних послуг

Погодьтесь, вода в крані впродовж доби, можливість приготувати їжу на газу, світло, електрика, теплі батареї взимку − це все так увійшло в наше життя, що без цих послуг ми вже не уявляємо наш побут. Кожен українець − споживач житлово-комунальних послуг. Тож, отримуючи ці послуги, ми маємо не забувати і про обов’язок вчасно за них сплачувати.

12:38 15.07.2021

До уваги!!!

В межах проєкту «Цифрова навчальна вебплатформа для молоді: розробка, дизайн та адаптація», проводиться фандрейзинг-челендж серед молодіжних команд Луганської та Донецької областей.

11:00 09.07.2021

Про інноваційний вебпортал

Департаментом міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської облдержадміністрації запущено Інноваційний вебпортал Луганщини – https://i-lug.gov.ua/.

09:52 09.07.2021

Держпраці наголошує: незадекларована праця – погано для всіх!

Для держави. Неформальна економіка і незадекларована праця обмежують можливості держави проводити сучасну соціальну політику у сферах освіти, охорони здоров’я, розвитку професійних навичок, зайнятості, соціального захисту та пенсійного забезпечення, зменшують надходження до державного і місцевих бюджетів. Зрештою, через несплату податків й єдиного соціального внеску держава змушена підвищувати податки для бізнесу.

12:31 07.07.2021

Міністерство цифрової трансформації України повідомляє

Одним із найзручніших засобів для користування цифровими сервісами або е-документообігом є електронний підпис. Він використовується для ідентифікації автора. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа.

09:13 05.07.2021

4 серпня Україна відзначатиме тридцяту річницю Незалежності України

На державному рівні приділяється максимум уваги до підготовки з відзначення цього державного свята. Аби у Гірській міській територіальній громаді святкування такої визначної для нашої держави дати відбулося на належному рівні, 02 липня було проведено засідання організаційного комітету при Гірській міській військово-цивільній адміністрації. Воно проходило під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Інни Деміденко та за участю керівників структурних підрозділів адміністрації, відповідальних за цей напрямок роботи, керівників місцевих вугледобувних підприємств, представників закладів культури та освіти.

13:30 02.07.2021

Луганщина зайняла перше місце в Україні за темпами погашення заборгованості

Заступник голови облдержадміністрації Наталія Романенко взяла участь в урядовій онлайн-засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань заборгованості із заробітної плати під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

13:08 02.07.2021