В Золотівському ліцеЇ №5 відбулися спортивні змагання «Малі Олімпійські ігри»

З метою розвитку олімпійського руху серед дітей та молоді, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом 10 вересня в Золотівському ліцеЇ №5 відбулися спортивні змагання «Малі Олімпійські ігри» серед учнів 1-11 класів.

08:41 13.09.2021

10 вересня керівником Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексієм Бабченко було проведено робочу зустріч з представниками міжнародної неурядової організації  ACTED

Cторони обговорили та узгодили питання подальшого двостороннього співробітництва, визначилися із пріоритетними напрямками роботи, із стратегія роботи щодо зменшення ризиків при виникненні надзвичайних ситуацій на території громади, необхідності створення системи оповіщення тощо. Крім того, учасниками зустрічі обговорювалося питання щодо проведення аналізів ґрунтових вод через спостережні свердловини для виявлення хімічного забруднення через безпосередню наближеність до шахт. У підсумку було досягнуто домовленості з приводу проведення опитування населення з метою формування переліку негативних аспектів, які суттєво впливають на життєдіяльність населення з метою їх зменшення у подальшому. Наприкінці зустрічі керівник ВЦА подякував представникам ACTED за небайдужість та допомогу та висловив сподівання на продовження співпраці.

14:35 10.09.2021

УВАГА! НАВЧАННЯ!

У вересні 2021 року Попаснянський районний центр зайнятості пропонує безкоштовно пройти професійне навчання у Золотівському професійному ліцеї та отримати робітничу професію «Гірник підземний» та «Машиніст підземних установок» з подальшим працевлаштуванням.

12:00 10.09.2021

Розгляд заяв від ВПО на отримання квартир продовжується!

З метою забезпечення соціальних гарантій внутрішньо переміщених осіб 08 вересня у Гірській міській військово-цивільній адміністрації відбулося засідання постійно діючої комісії з придбання квартир за кошти державного та міського бюджету для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам.

15:46 09.09.2021

Керівником Гірської міської військово-цивільної адміністрації підписано Меморандум із Центром психосоціальної реабілітації Національного університету Києво-Могилянської академії

Керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО підписав Меморандум про співпрацю із Центром психосоціальної реабілітації Національного університету Києво-Могилянської академії. ЦПСР НаУКА представляла координатор-психолог Людмила РОМАНЕНКО.

15:25 09.09.2021

У Гірській міській військово-цивільній адміністрації відбулася апаратна нарада

08 вересня під головуванням керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія БАБЧЕНКА відбулася чергова апаратна нарада. Проходила вона в залі засідань за участі заступників керівника та керівниками структурних підрозділів.

14:56 09.09.2021

Насильству немає виправдання!

Із січня 2019 року в Луганській області реалізується проєкт «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) у партнерстві із МБФ «Українська фундація громадського здоров'я», територією якого є Гірська міська територіальна громада.

14:12 09.09.2021

Керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації відзначено медаллю «30 років Незалежності України»

Сьогодні, 07 вересня, керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка було відзначено ювілейною медаллю «30 років Незалежності України». Нагородження було приурочено до ювілейного дня Незалежності нашої держави. Вручав медаль голова Сєвєродонецької райдержадміністрації Роман Власенко під час свого робочого візиту до Гірської громади. Голова райдержадміністрації подякував Олексію Івановичу за професіоналізм, віддане служіння українському народові і державі, активну громадську позицію, значні трудові здобутки та особистий внесок у розбудову незалежної Української держави.

14:37 07.09.2021

З початком навчального року перейшла в активну фазу робота Громадської організації «Гірський БУМ» над проєктом по створенню гуртка 3D моделювання

Вже пройшли закупівлі 3D принтеру, 3D ручок та іншого спеціального обладнання. В рамках співфінансування проєкту Гірська міська військово-цивільна адміністрація придбала два ноутбуки.

08:08 07.09.2021

05 вересня представниками благодійної організації ВОСТОК–SOS разом з Естонською делегацією на чолі з послом Естонії  завітали до Золотого-4

05 вересня представниками благодійної організації ВОСТОК–SOS разом з Естонською делегацією на чолі з послом Естонії завітали до Золотого-4

05 вересня представниками благодійної організації ВОСТОК–SOS Костянтин Реуцький та Євген Васильев разом з Естонською делегацією на чолі з послом Естонії Каімо Кууском завітали до Золотого-4. Зустрічали делегацію  заступники керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Невечеря та Інна Деміденко.

17:49 06.09.2021