БФ "Карітас Донецьк" у м. Дніпро провело свято для малечі Золотого
04 червня для дітей з міста Золоте співробітниками Карітас Донецьк у м. Дніпро було проведено свято. Веселі розваги, ігри та подарунки чекали на малечу в цей день та залишили по собі найприємніші враження.
Свято відбувалося за підтримки будинку сімейного типу родини Печених та місцевих підприємців, які передали дітям подарунки та солодощі.
Нагадаємо, співпраця Гірської громади із Карітас Донецьк у м. Дніпро започаткована місцевою владою вже давно. За підтримки цієї благодійної організації на території громади було впроваджено не один проєкт, останні серед яких – «Зміцнення здоров'я, стійкості громад та засобів існування в Донецькій та Луганській областях», який фінансується Австрійським агентством розвитку (АDА), та «Забезпечення базових потреб в різних секторах, включно з грошовою допомогою, особливо вразливих людей, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України 2019-2021 рр».
Дякуємо всім, хто перетворив цей день для дітлахів на свято.