Дата: від до Скинути

09 серпня під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації відбулося засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів багатоквартирних будинків від мереж централізованого опалення з ініціативи споживачів.

15:25 09.08.2021

Вірусні гепатити не є вироком! Звертайтесь за ефективним лікуванням!

Отримати безкоштовне лікування гепатиту В і С можна на базі …… (назва лікарні), попередньо звернувшись на консультацію до лікаря щопонеділка/-вівторка/-середи ( і т.д. обрати необхідне і зазначити конкретний день) о 08:00-10:00 (вказати графік роботи спеціаліста) у кабінеті № …..(вказати номер кабінету, номер поверху). Дізнатись більш детальну інформацію можна за номерами телефонів: ……… та ………… (якщо є можливість отримати консультацію у реєстратурі/ приймальні або безпосередньо у кабінеті лікаря). Наразі у …..  ( вказати назву закладу) наявні препарати, закуплені за кошти  державного бюджету. А саме для лікування  вірусного гепатиту С: -    Софосбувір+даклатасвір; -    Софосбувір/велпатасвір; -    Софосбувір/ледіпасвір;   -    Омбітасвір/паритапревір/ритонавір+ дасабувір (обираєте схеми наявні в закладі і якщо знаєте кількості можете вказати. Інструмент залишків дозволяє швидко перевезти кількість таблеток в кількість схем. Це виглядає ось так:)

11:58 09.08.2021

«Вікі любить пам’ятки»

«Вікі любить пам’ятки» запрошує жителів Луганської області до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії

10:55 09.08.2021

Міністерство культури та інформаційної політики України здійснює заходи щодо інформування населення про можливості, які відкриває старт ринку землі

Міністерство культури та інформаційної політики України здійснює заходи щодо інформування населення про можливості, які відкриває старт ринку землі.

12:38 22.07.2021

"Он-лайн будинок юстиції". Попередній правовий аналіз документів для громадських організацій

Для новостворених громадських організацій зі статусом юридичної особи, якими вже прийняті всі необхідні рішення та підготовлено документи для державної реєстрації, Міністерством юстиції України запроваджено онлайн послугу "ПОПЕРЕДНІЙ ПРАВОВИЙ АНАЛІЗ ДОКУМЕНТІВ НА РЕЄСТРАЦІЮ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ", яка дозволяє новоствореним громадським організаціям попередньо, без подачі документів на державну реєстрацію, подати документи для проведення їх попереднього правового аналізу.

09:45 22.07.2021

Важлива інформація для юридичних осіб (у тому числі громадських об'єднань зі статусом юридичної особи) щодо необхідності подачі інформації про кінцевих бенефіціарних власників з 11 липня 2021 року!!

У зв'язку з прийняттям наказу Міністерства фінансів України від 19.03.2021 року № 163 "Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності", зареєстрованого Міністерством юстиції України 08 червня 2021 року за № 768/36390 (далі – Наказ), яким затверджено Положення про форму та зміст структури власності, і який набув чинності 11 липня 2021 року, Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Харків) повідомляє про необхідність, починаючи з 11 липня 2021 року, подачі юридичними особами державним реєстраторам інформації про кінцевих бенефіціарних власників (далі – КБВ) юридичних осіб.

09:32 22.07.2021

Як громаді стати цифровою

Курс розроблений Міністерством цифрової трансформації України та ГО SocialBoost у межах Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). У результаті проходження навчання учасники отримають сертифікат із зазначенням кредитів обсягом 0,2 ЄКТС.

10:49 21.07.2021

19 липня в Попаснянському відділі поліції № 4 представили нового керівника відділу

19 липня у Попаснянському відділку поліції відбулося представлення нового керівника поліцейської служби та його заступників. На таку важливу для громад подію запросили представників Лисичанської окружної прокуратури, Попаснянського районного суду, керівників Попаснянської та Гірської міських військово-цивільних адміністрацій.

12:05 20.07.2021