АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО З ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ

Внутрішньо переміщені особи з Луганської області, які тимчасово перебувають на Хмельниччині, продовжують постійно отримувати медичні послуги

Так, у Хмельницькому хабі Гірської міської територіальної громади такі послуги надаються практично щоденно. Висококваліфіковані лікарі, які також є ВПО з Луганщини, на базі хабу проводять огляд пацієнтів, надають консультації, адміністративні послуги, виписують рецепти за програмою «Добрі ліки», надають безкоштовні ліки.

11:06:34 04.06.2024

Дитяче свято у Богданівці

Сьогодні дітлахи з Гірської громади, які тимчасово проживають у Богданівці та інших населених пунктах приймаючої Богданівської громади, разом із місцевими дітьми взяли участь у святі з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

19:45:04 03.06.2024

Свято для дітей у Києві

Завдяки ініціативі та організації волонтерки з Луганщини Ірини Крамаренко та з нагоди відзначення Дня захисту дітей і Дня народження Луганщини, відбулася екскурсія на дитячому трамвайчику до Пущі-Водиці.

15:52:00 03.06.2024

Культурна програма для внутрішньо переміщених осіб

За запрошенням БФ «Карітас Полтава» працівники Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації разом з внутрішньо переміщеними особами долучилися до екскурсії на територію місцевого Краєзнавчого музею. Запрошені також взяли участь у майстер-класі з виготовлення ляльок-мотанок оберегу.

11:26:53 03.06.2024

Дитяче свято у Хмельницькому

Свято повинне бути в житті кожної дитини. Ця радісна подія дозволяє розслабитися, забутися, а часом і просто відпочити від буднів. І вже майже афоризмом стали слова «Без свят не буває дитинства!».

10:27:31 03.06.2024

Захищайте своє право на бездимне повітря!

У 1988 році Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну. Перед світовою спільнотою було поставлено завдання – домогтися, щоб у XXI столітті проблема тютюнопаління зникла, але боротьба триває й досі.

10:10:36 03.06.2024

Спільні зусилля для допомоги ВПО: Луганський обласний центр зайнятості та ГО "Зростай" підписали меморандум

Луганський обласний центр зайнятості та громадська організація "Зростай" підписали меморандум про співпрацю, спрямований на надання допомоги та підтримки внутрішньо переміщених осіб з Луганщини.

08:00:46 03.06.2024

Сьогодні Хмельницький гуманітарний штаб Гірської міської територіальної громади отримав партію допомоги від Фонду Ріната Ахметова

Видача продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам з Луганської області, які зареєстровані у цьому штабі, розпочнеться 04 червня. Вона здійснюватиметься виключно на умовах донора – допомогу отримуватимуть соціально незахищені категорії населення. Умови видачі будуть оголошені у Telegram-каналі хабу за посиланням: https://t.me/khmelnitskyhab.

15:57:37 31.05.2024

Напередодні Дня захисту дітей у Полтавському гуманітарному штабі пройшов захід «Чарівний світ дитинства»

Дитинство – чудова, казкова частина життя кожної людини. І хоча війна, на жаль, затьмарила дитинство наших дітей, та ми, дорослі, намагаємося зробити все, щоб вони посміхалися та раділи життю.

15:24:46 31.05.2024

«Перша домедична допомога»

Працівники Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації та внутрішньо переміщені особи долучилися до практичного тренінгового курсу «Перша домедична допомога».

14:06:01 31.05.2024