АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО З ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ

У Хмельницькому гуманітарному хабі щосереди приймають лікарі Товариства Червоного Хреста України

У середу, 19 червня, у гуманітарному хабі Гірської міської територіальної громади Луганської області в Хмельницькому працюватимуть лікарі Норвезького Червоного Хреста.

16:21:58 18.06.2024

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб з Луганської області безкоштовно отримати медичні консультації та допомогу

20 червня з 10:00 на базі гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації у Корсунь-Шевченківському працюватимуть лікарі Червоного Хреста України.

15:50:58 17.06.2024

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб з Луганщини до хабу Гірської громади в Києві для вирішення пенсійних питань

21 червня там відбудеться прийом внутрішньо переміщених осіб з Луганщини, які тимчасово мешкають у Києві та області, спеціалістами Головного управління Пенсійного фонду України нашого регіону.

15:19:31 17.06.2024

Минулого тижня більше 800 внутрішньо переміщених луганчан отримали консультаційну та натуральну допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача дитячих памперсів та продуктових наборів від держави. Працівниками штабу надавалися юридичні консультації та адміністративні послуги, лікар консультував з питань лікування та профілактики захворювань. Разом з тим, за потреби, луганчани отримували консультації від представників Луганського обласного центру зайнятості.

14:50:44 17.06.2024

Сьогодні відбувся черговий рекрутинговий захід Представництва «The HALO Trust» в Україні на посаду «Демінерка/демінер з виявлення вибухонебезпечних предметів» у місті Полтава

Він проходив для внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих у гуманітарних хабах Гірської та Лисичанської міських військових адміністрацій.

14:20:40 12.06.2024

Минулого тижня більше 700 внутрішньо переміщених луганчан отримали консультаційну та натуральну допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача продуктових наборів від держави. Працівниками штабу надавалися юридичні консультації та адміністративні послуги, лікар консультував з питань лікування та профілактики захворювань. Разом з тим, за потреби, луганчани отримували консультації від юристів БФ «Право на захист» та представників Луганського обласного центру зайнятості.

16:01:39 10.06.2024

Психологічне розвантаження для жінок

Вчора працівники Хмельницького гуманітарного хабу Гірської громади спільно з фахівцями БФ «Рокада» провели захід з психологічного розвантаження для жінок з Луганщини.

14:02:11 07.06.2024

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб отримати адміністративні послуги у Полтавському гуманітарному хабі Гірської міської військової адміністрації

Відвідувачі матимуть змогу подати інформаційне повідомлення на порталі «Дія», актуалізувати дані військовозобов’язаного, отримати консультацію щодо пакету документів на отримання одноразової матеріальної допомоги, якщо у родині є військовослужбовці, які отримали поранення, актуалізувати дані в реєстрі територіальної громади (виключно для мешканців Попаснянської громади) тощо.

09:35:10 07.06.2024

Майстер-клас для дітей у Полтаві

На базі Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації громадською організацією «Дівчата» проведено майстер-клас з елементами патріотичного виховання «Квітни, моя ненько Україно».

11:05:39 05.06.2024