АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО З ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб отримати психологічне розвантаження у Києві

Захід відбудеться 21 березня о 12:00 у гуманітарному штабі Гірської міської військової адміністрації. Надання такої допомоги передбачено Меморандумом про співпрацю з Луганським обласним центром соціально-психологічної допомоги.

17:00:28 18.03.2024

Минулого тижня близько 900 внутрішньо переміщених луганчан отримали натуральну допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача продуктових наборів від держави та ГО «Аваліст». Працівниками штабу надавалися юридичні консультації. Разом з тим, за потреби, луганчани отримували консультації від спеціалістів Луганського обласного центру зайнятості та Головного управління Пенсійного фонду у Луганській області, правову допомогу адвокатів БФ «Право на захист».

08:24:06 18.03.2024

Затверджено узагальнений перелiк мiсць тимчасового проживання внутрiшньо перемiщених осiб

Вiдповiдно до пункту 3 постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 01.09.2023 №930 «Деякi питання функцiонування мiсць тимчасового проживання внутрiшньо перемiщених осiб» Мiнiстерством з питань реiнтеграцiї тимчасово окупованих територiй України наказом вiд 06.12.2023 №343 затверджено узагальнений перелiк мiсць тимчасового проживання. Ознайомитися з ним можна за посиланням.

07:56:22 15.03.2024

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб отримати адміністративні послуги у Полтавському гуманітарному хабі Гірської міської військової адміністрації

Відвідувачі матимуть змогу подати інформаційне повідомлення на порталі «Дія», отримати консультацію щодо пакету документів на отримання одноразової матеріальної допомоги, якщо у родині є військовослужбовці, які отримали поранення, актуалізувати дані в реєстрі територіальної громади (виключно для мешканців Попаснянської громади) тощо.

08:17:02 14.03.2024

На базі гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації у Полтаві фахівці БФ «Право на захист» провели інформаційну сесію щодо житлових питань

Захід організовано для внутрішньо переміщених осіб з Луганщини, які обліковуються у цьому хабі. Були надані роз’яснення з порядку постановки на облік громадян, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання, порядку та черговості заселення в житло для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб тощо.

19:11:20 13.03.2024

До Полтавського гуманітарного хабу Гірської міської військової адміністрації надійшла партія вживаного одягу у вигляді сезонного одягу і взуття

Її надіслала благодійна організація «Українські сестри» для жінок і дітей з Луганщини. Внутрішньо переміщені особи, які потребують допомоги, мають можливість особисто прийти до штабу і обрати для себе необхідні речі. Запрошуємо ВПО з Луганщини отримати допомогу!

18:49:04 13.03.2024

Вчора у Богданівському гуманітарному штабі Гірської міської військової адміністрації відбулася зустріч з розвантаження методами арттерапії

Проводила її команда проєкту Консорціум Реагування: Надання багатогалузевої гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні (2023-2024) БФ «Право на Захист».

15:09:29 13.03.2024

Луганська обласна служба зайнятості пропонує внутрішньо переміщеним особам низку послуг у сфері зайнятості: сприяння у працевлаштуванні, набуття нових професійних навичок або відкриття власного бізнесу

З 01 березня 2024 року змінився порядок призначення соціальної допомоги людям зі статусом внутрішньо переміщеної особи. Уряд ухвалив рішення, яке стосується ключових інструментів підтримки внутрішніх переселенців та малозабезпечених сімей.

12:39:57 12.03.2024