АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО З ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ

Фахівці Луганської обласної служби зайнятості надають послуги з питань зайнятості в гуманітарних хабах

На сьогодні для підтримки внутрішньо переміщених осіб в 26 містах України працюють 36 гуманітарних хабів «Луганщина моя», геолокацію яких можна переглянути за посиланням http://surl.li/skgdt

09:48:49 10.04.2024

У Полтаві відбувся особистий виїзний прийом громадян очільниці пенсійної служби Луганщини

Сьогодні у Полтавському гуманітарному хабі Гірської міської військової адміністрації відбувся особистий виїзний прийом начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Ольги Шарунової.

16:50:22 09.04.2024

Оновили сервіси для ВПО в Дії. Оформлюйте довідку та допомогу для всієї родини

Покинули домівку через війну, але досі не маєте довідки внутрішньо переміщеної особи? Повернули сервіс у Дію зі зручними оновленнями та доопрацюваннями, які впроваджували спільно з Міністерством соціальної політики.

09:45:09 09.04.2024

Олексій Невечеря відвідав хаб у м. Полтава

08 квітня відбулася робоча поїздка заступника начальника Гірської міської військової адміністрації Олексія Невечері до гуманітарного штабу громади у м. Полтава.

20:04:33 08.04.2024

Минулого тижня більше 500 внутрішньо переміщених луганчан отримали натуральну допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача продуктових наборів від держави та ГО «Аваліст». Працівниками штабу надавалися юридичні консультації, лікар консультував з питань лікування та профілактики захворювань.

14:05:08 08.04.2024

Луганський обласний центр зайнятості звертається до внутрішньо переміщених осіб

Звертаємо вашу увагу на цифрову платформу https://pravovsim.org/home - безкоштовну юридичну допомогу для ВПО. Цей ресурс - інноваційний інструмент, призначений для тих, хто шукає якісні відповіді на юридичні питання, пропонує повний спектр юридичних послуг абсолютно безкоштовно.

11:15:36 05.04.2024

Запрошуємо отримати медичні препарати у Полтавському гуманітарному штабі Гірської громади

Завтра, 05 квітня, з 10 до 12 години медична сестра КНП «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Сватівського району видаватиме медичні препарати внутрішньо переміщеним особам у вигляді гуманітарної допомоги.

16:35:18 04.04.2024

Луганський обласний центр зайнятості інформує

Шановні внутрішньо переміщені особи! Луганський обласний центр зайнятості запрошує Вас скористатися можливістю отримати ваучер та безкоштовно здобути нову професію або спеціальність. На Ваш вибір 79 професій та 45 спеціальностей. Звертаємо Вашу увагу на те, що в Перелік професій та спеціальностей для навчання за якими може бути виданий ваучер, додали нову професію - "Сапер (розмінування)". Обирайте те, що цікавить саме Вас та звертайтеся до нас!

13:07:59 04.04.2024

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб на захід з первинної медичної допомоги «Ярмарок здоров’я»

Він відбудеться 09 квітня з 09:00 до 13:00 у Хмельницькому гуманітарному штабі Гірської міської військової адміністрації. Захід проходитиме в рамках Меморандуму про співпрацю між Рубіжанською та Гірською громадами.

11:51:18 03.04.2024