АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО З ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ

Творчий майстер-клас у Полтаві

Нещодавно за запрошенням команди психосоціальної підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) працівники Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації разом з внутрішньо переміщеними особами долучилися до творчого майстер-класу.

15:06:03 16.07.2024

Запрошуємо на зустріч щодо напрямків роботи над відновленням громади

Гуманітарний штаб Гірської міської військової адміністрації у м.Київ запрошує мешканців Гірської міської територіальної громади на зустріч з міжнародними партнерами громади - урбаністичною коаліцією Ro3kvit щодо подальшої співпраці з громадою.

12:51:43 16.07.2024

Луганський обласний центр зайнятості нагадує про можливість отримати нову професію, спеціальність або підвищення кваліфікації за рахунок ваучера на навчання

На Ваш вибір 79 професій та 45 спеціальностей, в тому числі нова та дуже актуальна професія "Сапер (розмінування)".

12:32:32 16.07.2024

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб з Луганщини до хабу Гірської громади в Києві для вирішення пенсійних питань

19 липня там відбудеться прийом внутрішньо переміщених осіб з Луганщини, які тимчасово мешкають у Києві та області, спеціалістами Головного управління Пенсійного фонду України нашого регіону.

10:28:27 16.07.2024

Громадська організація «Зелена альтернатива України» розробила дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб, постраждалих від збройної агресії

Постанова Кабінету Міністрів України від 7 червня 2024 р. №664 Деякі питання відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною «муніципальна няня» на період воєнного стану та протягом трьох місяців після його припинення або скасування

09:39:22 16.07.2024

Психологічне розвантаження у Полтаві

Днями за запрошенням БФ «Карітас Полтава» працівники Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації разом з внутрішньо переміщеними особами долучилися до групового заняття «Самооцінка та розкриття потенціалу».

14:28:39 15.07.2024

Постанова Кабінету Міністрів України від 30 травня 2024 р. №930 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 вересня 2023 р. № 930»

08:40:49 15.07.2024

Постанова Кабінету Міністрів України від 30 травня 2024 р. №614 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 р. № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України»