АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО З ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ

В червні у Богданівському та Полтавському гуманітарних хабах Гірської ВА для наймолодших луганчан було організоване дозвілля

У співпраці із громадськими організаціями «Аваліст» та «Дівчата» протягом червня 2024 року у цих двох штабах проводилася робота з організації відпочинку, забезпечення дозвілля, задоволення інтересів відповідно до індивідуальних потреб дітей Гірської громади.

12:31:41 28.06.2024

«Розвантаження психоемоційного стану»

Сьогодні у Богданівському штабі Гірської міської військової адміністрації команда Аваліст ГО «Аваліст» провела захід – «Розвантаження психоемоційного стану».

18:58:24 27.06.2024

Виїзна активність «Магія глини»

Днями за запрошенням Міжнародної організації з міграції працівники гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації у Полтаві разом з внутрішньо переміщеними особами взяли участь у виїзній активності «Магія глини» у місті Опішня.

08:56:00 24.06.2024

Захід з підвищення обізнаності та зміцнення зв'язків між внутрішньо переміщеними особами та ринком праці у Києві

Сьогодні на базі Київського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації відбувся захід з підвищення обізнаності та зміцнення зв'язків між внутрішньо переміщеними особами та ринком праці, приватним сектором і державними службами.

16:09:27 21.06.2024

Вчора на базі Хмельницького гуманітарного штабу Гірської громади відбувся захід з психологічного розвантаження для внутрішньо переміщених осіб з Луганщини

Психологіня Червоного Хреста України Надія Клименко провела сеанс біосугестії. Захід був спрямований на врегулювання психоемоційного стану учасників, покращення сну, настрою, зниження тривожності та підвищення життєвої енергії.

10:24:57 21.06.2024

Пізнавально-розважальний тренінг для дітей Гірської громади

Щоб нагадати про те, що кожна дитина заслуговує на щасливе дитинство, сповнене любові та можливостей для розвитку, у гуманітарному штабі Гірської міської військової адміністрації у с. Богданівка сьогодні проведено пізнавально-розважальний тренінг для дітей Гірської громади.

18:21:32 20.06.2024

Психологічний тренінг з профілактики професійного та емоційного вигорання у Богданівці

Сьогодні у Богданівському гуманітарному штабі Гірської міської військової адміністрації було проведено психологічний тренінг з профілактики професійного та емоційного вигорання.

16:50:21 20.06.2024

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб на захід з підвищення обізнаності та зміцнення зв'язків з ринком праці

21 червня з 14:00 на базі Київського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації відбудеться захід з підвищення обізнаності та зміцнення зв'язків між внутрішньо переміщеними особами та ринком праці, приватним сектором і державними службами в районах переміщення.

16:00:16 19.06.2024

Гуманітарні хаби: комплексна підтримка переселенців з Луганщини в українських містах

Жителі Луганщини, яким через війну довелося покинути свої оселі, у гуманітарних хабах різних міст України можуть безкоштовно отримати юридичну, психологічну та гуманітарну допомогу. Фахівці Луганської обласної служби зайнятості щотижня надають консультації з питань пошуку роботи, профорієнтації, актуальних вакансій, професійного навчання та можливості отримання гранту на відкриття власної справи.

11:40:18 19.06.2024