АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО З ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ

Минулого тижня майже 1400 внутрішньо переміщених луганчан отримали натуральну допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача памперсів, продуктових наборів від держави та ГО «Аваліст». Працівниками штабу надавалися юридичні консультації.

11:44:25 01.04.2024

В якому розмірі призначається допомога по безробіттю ВПО, якщо відсутні документи про страховий стаж та зарплату?

У мінімальному розмірі. Порядок надання допомоги по безробіттю затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р., №735. У п. 7 Порядку зазначено, що під час воєнного стану внутрішньо переміщеним особам, які не мають документів та відомостей про періоди страхового стажу, трудової діяльності та заробітну плату, допомога по безробіттю призначається в мінімальному розмірі. При цьому загальна тривалість виплати допомоги не може перевищувати 90 календарних днів.

14:49:06 27.03.2024

Минулого тижня більше 1200 внутрішньо переміщених луганчан отримали натуральну допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача продуктових наборів від держави та ГО «Аваліст». Працівниками штабу надавалися юридичні консультації та адміністративні послуги, лікар консультував з питань лікування та профілактики захворювань. Директором Луганського обласного центру соціально-психологічної допомоги проведено психологічне розвантаження.

08:15:14 25.03.2024

Запрошуємо отримати консультації з самозабезпечення до Полтавського гуманітарного штабу Гірської громади

25 березня о 13:00 внутрішньо переміщені особи з Луганської області отримають консультації з самозабезпечення на базі Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації.

10:33:50 24.03.2024

Зупинимо булінг разом

Сьогодні у Хмельницькому гуманітарному штабі Гірської міської військової адміністрації було проведено захід «Зупинимо булінг разом».

17:16:14 22.03.2024

Запрошуємо отримати медичні препарати у Полтавському гуманітарному штабі Гірської громади

Завтра, 22 березня, з 10 до 12 години медична сестра КНП «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Сватівського району видаватиме медичні препарати внутрішньо переміщеним особам у вигляді гуманітарної допомоги.

11:46:19 21.03.2024

Надходження гуманітарної допомоги та її спрямування для тих, хто її потребує триває

Гуманітарний штаб Гірської міської військової адміністрації в місті Полтава отримав чергову партію гуманітарної допомоги. Вона надійшла з міста Чернівці від Благодійного фонду «Об’єднані Перемагати».

08:28:41 21.03.2024

Вибір професії – вибір майбутнього

Сьогодні працівниками Богданівського штабу Гірської міської військової адміністрації спільно з фахівчинею Луганського обласного центру зайнятості проведено профорієнтаційний захід «Вибір професії – вибір майбутнього». Його було проведено для учнів Богданівського ліцею.

20:36:39 18.03.2024

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб з Луганської області безкоштовно отримати медичні консультації та допомогу

19 березня на базі гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації у Корсунь-Шевченківському працюватимуть лікарі Червоного Хреста України.

17:20:14 18.03.2024