Розпорядження від 22 травня 2024 №75

Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області на 2024 - 2026 роки

14:55:17 24.05.2024

Шановні мешканці Луганщини! Луганський обласний центр зайнятості запрошує Вас скористатися можливістю отримати ваучер та безкоштовно здобути нову професію або спеціальність

На Ваш вибір 79 професій та 45 спеціальностей. Звертаємо Вашу увагу на те, що в Перелік професій та спеціальностей за якими може бути виданий ваучер, додали нову професію - "Сапер (розмінування)". Обирайте те, що цікавить саме Вас та звертайтеся до нас!

09:43:03 23.05.2024

Як долучитися до кампанії з підтримки виробників "Зроблено в Україні"

Українців закликають купувати продукцію національних виробників для посилення економіки та армії. Адже в середньому 40% від вартості цих товарів повертається українцям. Як долучитися до кампанії з підтримки виробників “Зроблено в Україні” – дивіться інфографіку.

09:40:54 23.05.2024

«Компенсація за пошкоджене житло»

22 травня заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька вебінарі «Компенсація за пошкоджене житло».

16:27:37 22.05.2024

9 000 українців отримали ваучер на навчання за кошти держави з початку року

Від початку 2024 року вже 9 тисяч українців отримали ваучер на навчання за державний кошт і зможуть здобути нову професію чи спеціальність, або підвищити свій професійний рівень, щоб бути більш конкурентними на ринку праці. Держава профінансувала їх навчання майже на 70 млн грн. Про це повідомила Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко.

16:01:27 22.05.2024

Що пропонує служба зайнятості внутрішньо переміщеним особам?

Луганська обласна служба зайнятості пропонує внутрішньо переміщеним особам низку послуг у сфері зайнятості: сприяння у працевлаштуванні, набуття нових професійних навичок або відкриття власного бізнесу.

15:52:59 22.05.2024

Чи потрібно повертати роботодавцю компенсацію, якщо працівник звільнився?

Чи потрібно роботодавцю повертати отримані компенсаційні кошти за працівника, працевлаштованого на нове робоче місце, якого було звільнено, а на його місце працевлаштовано іншого безробітного?

09:52:24 17.05.2024

Сьогодні заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька взяла участь у вебінарі «Порядок реєстрації бюджетних зобов’язань та їх зміни на різних етапах: підписання договору, внесення змін, розірвання, виконання».

12:11:43 16.05.2024

15 травня заступник начальника Гірської міської військової адміністрації Ірина Бєліцька взяла участь в онлайн інфосесії проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Темою обговорень став Річний програмний запит «Гранти, спрямовані на зміцнення місцевого самоврядування в Україні, підтримку децентралізації та посилення залучення громадян в процеси врядування (2024 фінансовий рік)» (APS-HOVERLA-FY2024).

17:09:59 15.05.2024

Сьогодні заступник начальника Гірської міської військової адміністрації Ірина Бєліцька взяла участь у практичному семінарі «Акумулювання та зберігання тепла як складовий елемент ефективних систем централізованого теплопостачання та інтеграції відновлюваних джерел енергії». До участі також долучилися спеціалісти відділу економіки установи.

16:35:54 15.05.2024