На який термін видається посвідчення біженця та чи може така особа виїжджати за кордони України?

Дата: 15.01.2024 09:36

Посвідчення біженця чи посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, видається строком на п'ять років.

Особа, яку визнано біженцем, та особа, яка потребує додаткового захисту, які досягли шістнадцятирічного віку, мають право отримати проїзний документ для виїзду за кордон у порядку, встановленому законодавством України.

Дитина, яка розлучена із сім'єю і яку визнано біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту має право за клопотанням її законних представників на отримання проїзного документа для виїзду за кордон до досягнення шістнадцятирічного віку.