Житлово-комунальне господарство

Фахівці відділу житлово-комунального господарства Гірської міської військової адміністрації 29 лютого взяли участь у підсумковому заході «Підтримка громад у розробці Програм комплексного відновлення території територіальної громади та Планів відновлення та розвитку територіальної громади».

14:47:29 29.02.2024

Мінреінтеграції напрацьовує можливості для надання компенсацій благодійним та громадським організаціям за безоплатне розміщення ВПО

Це питання серед інших розглядалося під час засідання Рад з питань ВПО при Київській обласній військовій адміністрації. Його порушили представники Благодійного фонду «Місія Хансена в Україні».

09:58:16 22.02.2024

У питанні житла для ВПО потрібно масштабувати саме ті програми, які реально працюють

Про це Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук заявила під час прямого включення на телеканалі «Рада». Вона відзначила три проєкти міжнародної технічної допомоги по житлу, які координує Мінреінтеграції.

10:34:05 21.02.2024

Процедуру реалізації житлових сертифікатів спрощено

Державна програма компенсацій за пошкоджене та знищене житло розширює функціонал для того, щоб бути ще більше доступною та зручною в користуванні.  Відтепер для припинення права власності на знищений об’єкт нерухомості достатньо витягу з Реєстру пошкодженого та знищеного майна (РПЗМ), який можна отримати в нотаріуса чи місцевій раді.

10:29:13 21.02.2024

Подати звіт про виконаний ремонт за програмою єВідновлення тепер можна через ЦНАП, нотаріуса чи портал Дія

Державна програма компенсацій за пошкоджене та знищене житло розширює функціонал. Відтепер люди, які отримали виплати на поточні або капітальні ремонти, можуть подати звіт про виконання ремонту через ЦНАП, нотаріуса та портал Дія. Раніше це можна було зробити лише через застосунок Дія.

10:07:40 19.02.2024

Як ВПО отримати субсидію на оплату житлово-комунальних послуг?

Держава підтримує громадян у складних життєвих обставинах. Один зі способів підтримки – надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, попит на які збільшився через повномасштабну війну з росією.

13:20:38 16.02.2024