Житлово-комунальне господарство

Фізична безбар'єрність: виклики та рішення для громад

Фахівці відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології Гірської міської військової адміністрації 30 квітня взяли участь у онлайн-семінарі «Фізична безбар'єрність: виклики та рішення для громад».

19:00:38 30.04.2024

Україна отримала потужний трансформатор від партнерів з Латвії

Україна отримала гуманітарну допомогу від латвійського донора Latvenergo загальною вагою понад 325 тонн. Вантаж містить трансформатор потужністю 250 МВА та 60 тонн трансформаторної оливи до нього, про це повідомила пресслужба Міненерго, пише "Україна Комунальна".

16:37:14 30.04.2024

До уваги замовників, архітекторів, проектувальників проєктів реконструкції або нового будівництва – Методичні рекомендації щодо складання завдання на проектування для реконструкції зруйнованих будівель шкіл доступне у відкритому доступі за посиланням.

07:44:01 29.04.2024

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури починає впровадження Єдиного державного реєстру адрес в регіонах

Для фахівців, які будуть здійснювати та забезпечувати організаційну, методологічну й технічну підтримку і супровід  громад під час наповнення  Єдиного державного реєстру адрес (ЄДРА)  було проведене навчання. У воркшопі взяли участь більше 40 представників регіонів.

15:35:28 27.04.2024

Фахівці відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології Гірської міської військової адміністрації 24 квітня взяли участь у практичному семінарі «Зонування: інструмент для оптимального планування систем централізованого, автономного та індивідуального теплозабезпечення населених пунктів».

16:59:13 24.04.2024

Соціальне житло: які зміни пропонуються в законопроєкт «Про основні засади житлової політики»

За ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Голови комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олени Шуляк у співпраці з всеукраїнською ГО «Інститут Республіка» відбувся перший раунд громадських консультацій щодо  законопроєкту «Про основні засади житлової політики».

18:09:47 12.04.2024

Інфографіка: Скільки років має служити будинок, ліфт чи літак

Все в цьому світі має свій термін експлуатації та потребує або ремонту, або утилізації. Пропонуємо подивитись, скільки років «живуть» житлові будинки, вагони метро та пасажирські вагони, скільки служать літаки, мости та енергоблоки атомних станцій і турбіни ГЕС.

08:31:11 12.04.2024