Оздоровлення дітей

Оздоровіть свою дитину!

Державний заклад «Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій «Прикарпатський» МОЗ України, розташований в Івано-Франківській області, м. Яремче, приймає дітей на безкоштовне лікування та оздоровлення. Діти-переселенці з Луганщини можуть безкоштовно оздоровитись в прекрасному та затишному регіоні нашої країни.

12:43:39 30.11.2023

Літня оздоровча кампанія-2023 триває

Гірська міська військова адміністрація продовжує оздоровлювати дітей громади та організовує відпочинок не тільки в межах країни, а й за кордоном. Цього літа напрямок оздоровлення дітей є пріоритетним.

17:55:41 18.08.2023

Літня оздоровча кампанія-2023 для дітей Гірської громади продовжується

07 серпня відбувся черговий заїзд на оздоровлення дітей пільгових категорій Гірської міської територіальної громади. 10 дітей відправилися на 21-денний відпочинок до дитячого закладу санаторного типу лікувально-оздоровчого комплексу «Карпатські зорі».

17:59:02 09.08.2023

Затверджено список дітей, які направляються на оздоровлення на четвертий заїзд

04 серпня під головуванням заступника начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інни Деміденко відбулося чергове засідання комісії з розподілу путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку для дітей Гірської міської територіальної громади, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

18:05:48 04.08.2023

Літня оздоровча кампанія-2023 для дітей Гірської громади продовжується

16 липня відбувся черговий заїзд на оздоровлення дітей пільгових категорій Гірської міської територіальної громади. 10 дітей відправилися на 21-денний, 5 дітей – на 16-денний відпочинок до дитячого закладу санаторного типу лікувально-оздоровчого комплексу «Карпатські зорі».

14:20:47 18.07.2023

Затверджено список дітей, які направляються на оздоровлення на третій заїзд

Сьогодні відбулося засідання комісії з розподілу путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку для дітей Гірської міської територіальної громади, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Проходило воно онлайн під головуванням заступника начальника з соціальних питань Гірської міської військової адміністрації Інни Деміденко.

18:01:15 11.07.2023

Відбулася нарада щодо оздоровлення дітей у літній період 2023 року

Сьогодні під головуванням заступника начальника з соціальних питань Гірської міської військової адміністрації Інни Деміденко відбулася нарада щодо оздоровлення дітей у літній період 2023 року. Участь у ній взяли посадовці відділів соціального спрямування, до повноважень яких входить порушене питання.

18:15:39 06.07.2023

Олексій Бабченко: Ви – наше майбутнє, тож, навіть в умовах війни, у вас повинно бути дитинство

Сьогодні начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко завітав до дітлахів з Гірської громади, які відпочивають у лікувально-оздоровчому комплексі «Карпатські зорі» міста Косів Івано-Франківської області в рамках оздоровчої кампанії-2023. Зустріч була дуже теплою і по-справжньому дружньою. Під час спілкування малеча розповідала про свій відпочинок на лоні мальовничого гірського пейзажу, ігри та розваги на свіжому повітрі та в ігрових кімнатах, показувала свої корпуси та кімнати, які, до речі, дуже зручно облаштовані та мають ізольовані гігієнічні кімнати, показували кафе та їдальню, зауваживши, що годують у таборі 5 разів, вихвалялися своїми творчими здобутками у конкурсах та першими перемогами.

13:09:10 26.06.2023

Обговорено оздоровлення дітей Гірскої громади

Сьогодні у Гірській міській військовій адміністрації відбулося засідання комісії з розподілу путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку для дітей Гірської міської територіальної громади, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

21:29:06 22.06.2023