Безкоштовні путівки на відпочинок до «Артеку» зможе отримати більше дітей

Дата: 08.03.2024 15:28

Більше путівок до «Артеку» для дітей із прифронтових територій: проєкт відповідної постанови обговорювали на нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук. Джерело

Про путівки

Новий проект постанови був розроблений Мінсоцполітики й стосується дітей, які проживають на територіях активних та можливих бойових дій, а також ВПО. Відтак, у разі ухвалення постанови, розшириться перелік категорій дітей, які мають право на оздоровлення в Міжнародному дитячому центрі «Артек». Це дозволить направляти туди більше дітей із прифронтових територій. Згідно з новим проєктом постанови путівки для дітей із територій активних бойових дій розподілятимуть відповідно до наданої потреби. Вони становитимуть 1/3 від загальної кількості путівок, виділених для оздоровлення у дитячому центрі «Артек».Також документом пропонується внести зміни до Порядку використання коштів держбюджету, виділених на оздоровлення і відпочинок в «Артеку».

Як отримати?

Наразі проєкт акта направлено на погодження відповідальним органам.