Оздоровлення дітей

єОздоровлення

Держава забезпечує можливість відпочинку для дітей, які потребують особливої соціальної підтримки та уваги. Зокрема, у цьому році програма «єОздоровлення» масштабується, а тому змінюються вимоги до оздоровчих закладів.

10:29:44 27.05.2024

Діти відпочиватимуть за програмою єОздоровлення і цього року. Географія закладів розширюється

Минулого року запустилась програма "єОздоровлення", яка працює за принципом “гроші ходять за дитиною”. Путівки вперше не розподілялися в ручному режимі. Натомість батьки отримували кошти на картку і самі оплачували путівку в один із визначених закладів у Карпатах. Пілотний 2023 рік показав ефективність такого формату. Майже 2000 дітей з малозабезпечених сімей відпочили без навантаження на сімейний бюджет. Тому у 2024 році програма масштабується.

08:48:04 15.05.2024

До уваги, батьків дітей (осіб, які їх замінюють) Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області! Розпочато прийом заяв на оздоровлення дітей в літку 2024 року

З метою виконання  «Програми оздоровлення та відпочинку дітей Гірської міської територіальної громади на 2022-2025 роки в новій редакції» затвердженої розпорядженням начальника Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 26.02.2024 №42, проведена процедура закупівель путівок на отримання послуг з оздоровлення та відпочинку відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі». За результатами торгів переможцем  визначено ТОВ Туристично-оздоровчий комплекс «Едельвейс» з яким укладено договір на проведення оздоровлення дітей в літку 2024 року.

12:30:12 15.04.2024

Оздоровлення у санаторії "Прикарпатський"

Державний заклад «Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій «Прикарпатський» МОЗ України, розташований в Івано-Франківській області, м. Яремче, приймає дітей на безкоштовне лікування та оздоровлення. Діти-переселенці з Луганщини можуть безкоштовно оздоровитись в прекрасному та затишному регіоні нашої країни.

10:51:22 14.04.2024