Оздоровіть свою дитину!

Дата: 30.11.2023 12:43

Державний заклад «Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій «Прикарпатський» МОЗ України, розташований в Івано-Франківській області, м. Яремче, приймає дітей на безкоштовне лікування та оздоровлення. Діти-переселенці з Луганщини можуть безкоштовно оздоровитись в прекрасному та затишному регіоні нашої країни.

Безкоштовно відвідати санаторій можуть діти віком від 6 до 14 років (до 15 років по клопотанню Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації), приймаються діти без батьків із захворюваннями пульманологічного профілю (органів дихання) або діти, які дуже часто хворіють.

Санаторій «Прикарпатський» приймає дітей протягом цілого року. В освітній період організовано навчання дітей. Проїзд дітей до санаторію та у зворотному напрямку здійснюється за рахунок батьків.

У закладі створені всі умови для оздоровлення та відпочинку: інноваційні методи лікування та діагностики захворювань, є басейн, тенісні корти, спортивні зали, альпіністська стінка тощо. Забезпечено п’ятиразове харчування. Термін перебування – 21 день. Номери облаштовані необхідними зручностями, зокрема кондиціонерами та сучасними технічними засобами.

Для отримання путівки потрібно звернутися до педіатра або лікаря загальної практики сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради, з якими укладено декларацію на медичне обслуговування дитини.

Батьки разом із дітьми для отримання інформації можуть звернутися до:

Прокопчик Інна Анатоліївна – в.о. головного лікаря КНП «ЦПМСД» Попаснянської міської ради, телефон: 0936398486, 0962381632;

Старих Лариса Михайлівна – лікар-педіатр амбулаторії загальної практики – сімейної медицини м. Гірське, телефон: 0502777922;

Карпенко Олена Сергіївна – сімейний лікар амбулаторії загальної практики - сімейної медицини смт.Тошківка, телефон: 0985038521.