Відбулася презентація проєкту «Школа дорослого життя

Дата: 31.03.2026 11:50
Кількість переглядів: 80

30 березня відбулася онлайн-презентація проєкту «Школа дорослого життя», організована за участі Луганської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти і науки Луганської ОДА. До заходу долучилися спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації.

Під час заходу було представлено основні ідеї та напрями реалізації програми, спрямованої на розвиток життєвих навичок, лідерських якостей та професійного самовизначення учнівської і студентської молоді Луганщини.

Учасники ознайомилися з метою проєкту, яка полягає у формуванні практичних навичок молоді через роботу з кейсами, аналіз успішних історій та розробку власних ініціатив. Особливу увагу приділено створенню активного молодіжного середовища як основи для відновлення та розвитку регіону.

Презентація відбулася у форматі онлайн-зустрічі, що дало можливість забезпечити активне обговорення актуальних питань розвитку молоді в сучасних умовах.

Реалізація проєкту «Школа дорослого життя» сприятиме підготовці молодого покоління до самостійного життя, формуванню відповідальної громадянської позиції та активній участі у відбудові України.



« повернутися до розділу «Освіта»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь