Оголошення та анонси

Можливість вийти на ринок ЄС для українського бізнесу: стартує набір заявок на участь у проєкті UkraineReady4EU

Українські підприємці можуть отримати ваучер на суму до 2 500 євро в межах проєкту UkraineReady4EU. Його мета — допомогти бізнесу залучити ваучерну підтримку для виходу на Єдиний європейський ринок. Загальний бюджет проєкту — 3,75 млн євро.

08:41:39 16.02.2024

Не відкладайте проходження ідентифікації! Зробіть це завчасно в зручний спосіб!

Головне управління пенсійного фонду України у Луганській області повідомляє, що згідно з урядовою постановою, пенсіонерам, які стали внутрішньо переміщеними особами до 24 лютого 2022 року та отримують пенсії через поточні рахунки в АТ «Ощадбанк», термін проходження фізичної ідентифікації продовжено до 31 березня 2024 року.

08:45:33 15.02.2024

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України: Торік 9,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб скористалися безоплатною вторинною правничою допомогою

Найбільше звернень до системи надання безоплатної правничої допомоги (БПД) було зареєстровано на Дніпропетровщині, у Києві та на Харківщині. Про це йдеться на сайті системи БПД.

07:54:33 15.02.2024

Шановна молодь Луганщини!

Молодіжна рада при Кремінській міській військовій адміністрації запускає опитування «Теми неформальної освіти для молоді» для кращого розуміння потреб молоді Луганської області в неформальних навчальних заходах.

16:22:57 14.02.2024

Про окремі питання щодо організації надання гуманітарної допомоги

Відповідно до статті 3 Закону України «Про гуманітарну допомогу» (далі – Закон) підставою для надання гуманітарної допомоги в Україні є письмова пропозиція донора про її надання та письмова згода отримувача гуманітарної допомоги на її одержання.

12:34:26 13.02.2024